به روز شده: 10 ساعت و 26 دقیقه قبل
کد مطلب: 73498
زمان انتشار: یکشنبه 9 تیر 1398 - 07:17:07

رئیس کل دادگستری گلستان از زندان گرگان بازدید کرد

کودکان  - رئیس کل دادگستری استان گلستان در حاشیه بازدید از زندان گرگان از اعطای مرخصی به زندانیان دیون مالی خبر داد و گفت: این زندانیان پس از اخذ وثیقه‌های لازم، برای حل مشکلات خانوادگی و تلاش برای تامین بدهی هایشان به مرخصی می‌روند.

به گزارش میزان، هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان در حاشیه بازدید از زندان گرگان که همراه با قضات محاکم کیفری و دادسرا، دادستان مرکز استان و معاونان قضایی دادگستری انجام شد، با اشاره به این که گلستان از استان‌های پیشروی کشور در صدور آرای جایگزین حبس است گفت: سال گذشته قضات ما با استفاده از ظرفیت‌های قانون، بیش از ۴ هزار رای جایگزین زندان صادر کردند که از افزایش شمار زندانیان استان جلوگیری کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: امسال نیز به صورت دوره‌ای قضات محاکم کیفری و دادسرا‌ها برای سرکشی به زندان‌ها می‌روند تا هم با مددجویان دیدار و مشکلاتشان را از نزدیک ببینند و هم به تغییر نگرش ان‌ها برای صدور بیشتر آرای جایگزین زندان کمک کند.

وی در ادامه سخنان خود از اعطای مرخصی به زندانیان دیون مالی خبر داد و گفت: این زندانیان پس از اخذ وثیقه‌های لازم، برای حل مشکلات خانوادگی و تلاش برای تامین بدهی هایشان به مرخصی می‌روند.

هاشمیان همچنین گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده، کسی به علت ناتوانی از پرداخت مهریه در زندان نیست و همه محکومان مهریه با قرادادن وثیقه، بیرون از زندان هستند.

کلید واژه: قوه قضائیه - زندان
کد مطلب: 73498
زمان انتشار: یکشنبه 9 تیر 1398 - 07:17:07
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+2

دیگر مطالب