به روز شده: 2 ساعت و 53 دقیقه قبل
کد مطلب: 74112
زمان انتشار: دوشنبه 7 مرداد 1398 - 13:08:40

وخامت بحران سلامت روان در پلیس نیویورک بعد از خودکشی پنجمین مامور

وخامت بحران سلامت روان در پلیس نیویورک بعد از خودکشی پنجمین مامور
حقوق بشر  > جهان  - روز شنبه پنجمین مامور پلیس شهر نیویورک طی دو ماه اخیر دست به خودکشی زد و همین اقدام نگرانی‌ها از بحرانی شدن وضعیت سلامت روان نیروهای پلیس آمریکا را افزایش داده است.

به گزارش فارس، با پیداشدن جسد بی‌جان یک مامور پلیس شهر نیویورک بر اثر شلیک به سر خود، تعداد نیروهای پلیس این شهر که طی دو ماه قبل خودکشی کردند به 5 نفر افزایش یافت.

«جیمز اونیل» کمیسر پلیس نیویورک با اشاره به خودکشی پنجمین مامور نیروهای پلیس این شهر، می‌گوید «بحران سلامت روانی» نیروهای امنیتی نیویورک در حال گسترش است و نباید برای کمک خواستن درباره آن، شرمسار باشند.

ماه ژوئن سال جاری، ماهی غم‌بار برای اداره پلیس نیویورک بود. در تاریخ پنجم این ماه بود که «استیون سیلکس» معاون 62 ساله رئیس پلیس نیویورک، تنها چند روز پیش از موعد بازنشستگی، در خودروی پلیس خودکشی کرد. فقط یک روز بعد، جسد کارآگاه «جوزف کالابرز» 58 ساله در حالی که خودکشی کرده بود در خانه وی در بروکلین پیدا شد. چند روز بعد از آن نیز مامور تازه‌کار 29 ساله خودکشی کرد. روزهای پایانی ماه ژوئن نیز شاهد خودکشی مامور کارکشته 53 ساله در خانه‌اش بود.

به نوشته وبگاه شبکه «راشاتودی» کمیسر اونیل – که بعد از رخ دادن سومین مورد خودکشی نیروهای پلیس نیویورک، وضعیت «بحرانی سلامت روان» در بین نیروهای این سازمان اعلام کرده بود – بار دیگر هشدار داد که این بحران در حال وخیم‌تر شدن است.

وی همچنین از نیروهای پلیس نیویورک خواست که اگر مشکلی در زندگی حرفه‌ای یا شخصی خود دارند، برای کمک گرفتن از مشاوران و روانشناسان خجالتی نداشته باشند و هرچه سریعتر برای مقابله با اختلالات روانی خود اقدام کنند.

تحقیقات شبکه «ان. بی. سی» نشان می‌دهد که 78 درصد کارکنان پلیس نیویورک در زمان انجام وظیفه «استرس بی‌ازحد» و مخرب را تجربه می‌کنند. از این مقدار، 68 درصد منجر به «مشکلات احساسی حل‌نشده» و 16 درصد منجر به خودکشی شده است.

تحقیقات بنیاد «خاندان رودرمن» در سال 2018 نیز مشخص کرد که نیروهای پلیس و نیروهای آتش‌نشانی در آمریکا، بیش از هر گروه دیگری در خطر معضل خودکشی قرار دارند.

در مجموع، از ابتدای سال 2019 میلادی در سراسر ایالات متحده بیش از 100 مامور پلیس دست به خودکشی زده‌اند. این در حالی است که سال گذشته در کل شاهد 167 خودکشی نیروهای پلیس بود و کارشناسان احتمال می‌دهند اگر روند سال جاری به همین شکل ادامه داشته باشد، تعداد کل خودکشی‌های پلیس در سال 2019 دو برابر شود.

کلید واژه: پلیس آمریکا
کد مطلب: 74112
زمان انتشار: دوشنبه 7 مرداد 1398 - 13:08:40
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-4

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد