به روز شده: 11 دقیقه قبل
کد مطلب: 74361
زمان انتشار: چهارشنبه 23 مرداد 1398 - 11:22:54

بازگشت کارخانه تولید آجر به چرخه تولید/ با دستور قضایی کنتور جدید گاز نصب شد

بازگشت کارخانه تولید آجر به چرخه تولید/ با دستور قضایی کنتور جدید گاز نصب شد
قوه قضائیه  - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت با اشاره به حمایت از رونق تولید از حل مشکلات کارخانه تولید آجر صبا و جلوگیری از تعطیلی این کارخانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میزان، علیش پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت با اشاره به حمایت از  رونق تولید از حل مشکلات کارخانه تولید آجر صبا و جلوگیری از تعطیلی این کارخانه در این شهرستان خبر داد.

وی بیان داشت: در راستای رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید و عدم تعطیلی کارخانجات تولیدی و ابلاغ دستورالعمل و بخشنامه‌های مختلف از سوی ریاست قوه قضائیه کارخانه‌ای که بیش از پنجاه نفر در آن مشغول کار بودند و حدود پنج ماه تعطیل شده بود با ورود مدعی العموم و صدور دستورات قضایی لازم فعالیت مجدد خود را شروع کرد.

علیش پور گفت: شرکت گاز با ادعای اینکه کنتور مصرف گاز از سوی مسئولان کارخانه تولید آجر صبا مورد دست کاری قرار گرفته و مبلغ مصرفی آن پایین‌تر از نرم مصرف یک شرکت است، اقدام به جمع آوری انشعاب گاز شرکت کرده بودند و حدود پنج ماه از این موضوع می‌گذشت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت افزود: اختلاف موجود منجر به تعطیلی کارخانه  شده بود و در این مدت نیز حل نشده بود که به محض اطلاع دادستانی از این موضوع، به عنوان مدعی العموم وارد عمل شدیم.

وی اظهار کرد: طی جلسه‌ای که با مسئولان کارخانه و شرکت گاز برگزار شد مقرر گردید با دستور قضایی کنتور جدید نصب و با نظارت لازم کارخانه شروع به فعالیت کند و کارخانه به چرخه تولید برگشت.

کد مطلب: 74361
زمان انتشار: چهارشنبه 23 مرداد 1398 - 11:22:54
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی