به روز شده: 2 ساعت و 9 دقیقه قبل
کد مطلب: 74405
زمان انتشار: یکشنبه 27 مرداد 1398 - 07:08:55

تأکید فروزان مهر بر استفاده از ظرفیت داخلی قوه قضائیه برای طراحی پروژه ها

تأکید فروزان مهر بر استفاده از ظرفیت داخلی قوه قضائیه برای طراحی پروژه ها
قوه قضائیه  - معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه استفاده از ظرفیت داخلی قوه قضائیه برای طراحی پروژه ها را مهم برشمرد و اعلام داشت؛ به کارگیری نیروهای متخصص، متعهدو با انگیزه و با رویکرد جهادی از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از سایت معاونت مالی-اداری قوه قضاییه، فروزان مهر به مناسبت اعیاد قربان و غدیر با همکاران حوزه فنی و مهندسی قوه قضائیه دیدار کرد.

وی ضمن تبریک ایام و تقدیر از زحمات کارشناسان این حوزه، ارتباط دو سویه با همکاران و حرکت با خرد جمعی را از شیوه های کاری خود دانسته و اظهار داشت: امور فنی و مهندسی بدلیل تمشیت امور اجرای پروژه ها و هزینه کرد اعتبارات عمرانی یکی از مهمترین حوزه های فعالیتی است و از مدیران و کارشناسان خواست تا در طراحی و اجرای پروژه ها ضمن رعایت مر قانون در انجام مناقصات و تأیید صورت وضعیت عملکردهای مالی پروژه، مباحثی همچون توجیه فنی و اقتصادی، موضوع کمیسیون ماده 23 و تدوین پیوست های پدافنداجتماعی و فرهنگی را در اجرای پروژه ها در نظر بگیرند.

 مهندس فروزانمهر، ارتقاء کیفیت اجراء پروژه ها ، توجه به شرح عملیات براساس برنامه زمان بندی ، تخصیص براساس میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه ها و اولویت بخشی به تکمیل پروژه های نیمه تمام را از اصول اصلی آن حوزه برشمرد و گفت با توجه به ابلاغ نشریه ضوابط و معیارهای طراحی معماری و طراحی داخلی ساختمانهای قضائی توسط سازمان برنامه و بودجه کشور، انتظار این است که این استانداردها در طراحی و اجرای پروژه ها بطور دقیق مدنظر قرار گیرد.

 معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه نظارت مستمر و ادواری پروژه ها را بسیار پراهمیت دانسته و ایجاد ساز و کار نظارتی با تهیه فرمت مشخص را جزءاولویت های همکاران بخش نظارتی دانست و تأکید کرد؛ قواعد اساسی حاکم بر روابط کارفرمایان، پیمانکاران و مشاوران بایستی بسیار شفاف و به لحاظ قانونی تعریف شده باشد. وی همچنین اعلام داشت سرعت، صحت و دقت در اجرای پروژه ها، نیازمند مجموعه ای بسیار چابک، منعطف و کارا است و قطعاً می بایست از طریق کارآمدسازی و بازمهندسی فرآیندها و فعالیت های کار در رعایت استانداردهاتوسعه کمی و کیفی و آمایش ساختمان های قضایی تحقق یابد.

 فروزان مهر استفاده از ظرفیت داخلی قوه قضائیه برای طراحی پروژه ها را مهم برشمرد و اعلام داشت؛ به کارگیری نیروهای متخصص، متعهدو با انگیزه و با رویکرد جهادی از اهمیت بالایی برخوردار است. وی همچنین آموزش ضمن خدمت به کارشناسان این حوزه و مدیران فنی مستقر در استان ها را ضروری دانست و از مدیران و همکاران مجموعه فنی و مهندسی خواست؛ تا با برگزاری کلاس های آموزشی و شرکت در همایش های مرتبط و مفید، نسبت به ارتقاء دانش و بهبود مدیریت در نظام فنی و اجرایی اقدام نمایند.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با پشتیبانی مناسب و به موقع از بدنه اصلی، نقش مهم معاونت مالی، پشتیبانی وعمرانی در تحول قوه قضائیه ایفا شود تا ضمن افزایش رضایتمندی مردم از خدمات قضائی، زمینه خوشنودی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی )  نیز فراهم آید، ان شاء ا...

کلید واژه: قوه قضائیه
کد مطلب: 74405
زمان انتشار: یکشنبه 27 مرداد 1398 - 07:08:55
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-3

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری