به روز شده: 10 ساعت و 10 دقیقه قبل
کد مطلب: 74496
زمان انتشار: یکشنبه 3 شهریور 1398 - 08:10:08

قاسمی: بستر رونق تولید، تامین امنیت روانی و سلامت اجتماعی است

قوه قضائیه  - دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: اگر دستگاه قضایی و جامعه پزشکی کشور بتوانند در کنار هم به وظایفی که قانونگذار، شرع و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر دوش آنان نهاده است با جدیت و دقت عمل کنند بدون شک جامعه ای سالم و پیشرو خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، محمد قاسمی در همایش روز پزشک که در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن این روز به جامعه پزشکی استان، گفت: جامعه پزشکی، جامعه نخبه کشور محسوب می شود و از سرمایه های عظیم اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و سلامت و حیات همه ما به این قشر ارزشمند وابسته و ارج نهادن به آنان وظیفه همه است.
دادستان مرکز استان افزود: علی رغم مسائل و مشکلاتی که همه اقشار جامعه درگیر آن هستند آنچه که ما در سال های اخیر شاهد آن بوده‌ایم دل سوزی ها و تلاش های خستگی ناپذیر این قشر فرهیخته بوده است.
قاسمی بیان داشت: بنای دستگاه قضایی استان تعامل سازنده و قانونی در تمامی زمینه ها است و در سال های اخیر تعامل بسیار خوبی بین جامعه پزشکی و دستگاه قضایی استان بوده و به خاطر حساسیت هایی که در این قشر وجود دارد باید تلاش کنیم که این تعاملات دوسویه افزایش یابد.

این مقام قضایی استان تاکید کرد: وظیفه دستگاه قضایی ایجاد امنیت روحی و روانی و وظیفه جامعه پزشکی نیز تامین سلامت اجتماعی است که این دو باید در راستای وظایف ذاتی خود به درستی ایفای نقش کنند.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین خاطرنشان کرد: اگر دستگاه قضایی و جامعه پزشکی کشور بتوانند در کنار هم به وظایفی که قانونگذار، شرع و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر دوش آنان نهاده است با جدیت و دقت عمل کنند بدون شک جامعه ای سالم و پیشرو خواهیم داشت.
محمد قاسمی در ادامه یادآور شد: اگر در سال رونق تولید قرار داریم و بحث از تولید و اشتغال می کنیم باید بدانیم که بستر تحقق رونق تولید ایجاد امنیت روحی و روانی و تامین سلامت اجتماعی در ابعاد گوناگون است.
وی گفت: مشکلات همیشه وجود داشته و بخشی از این مشکلات ممکن است نتیجه کار روزانه همه ما باشد اما آنچه که مهم است، تلاش مضاعف و خستگی ناپذیر با همه مشکلات موجود برای رسیدن به اهداف و رسالتی است که بر عهده داریم.
دادستان قزوین در پایان اظهار داشت: دستگاه قضایی استان از اهمیت تامین امنیت روانی جامعه پزشکی برای ادامه فعالیت آنان به خوبی آگاه است از این رو وظیفه خود می داند که از همه ظرفیت های قانونی برای حمایت های قضایی از این قشر پرتوان و ارزشمند استفاده کند.
گفتنی است در پایان این مراسم از پزشکان برتر استان در حوزه های مختلف با اهداء لوح و تندیس تقدیر شد.

کلید واژه: قوه قضائیه
کد مطلب: 74496
زمان انتشار: یکشنبه 3 شهریور 1398 - 08:10:08
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+1

دیگر مطالب
گفتگو
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
یک وکیل دادگستری مطرح کرد؛
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
سکینه سادات پاد
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری