به روز شده: 21 ساعت و 29 دقیقه قبل
کد مطلب: 74730
زمان انتشار: چهارشنبه 13 شهریور 1398 - 09:10:52

رستمیان خبر داد: آغاز پویش تهیه لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند تحت پوشش بهزیستی

رستمیان خبر داد: آغاز پویش تهیه لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند تحت پوشش بهزیستی
کودکان  - مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس از آغاز پویش «#مشق_مهر» تهیه لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند تحت پوشش با شعار "مهر پایان ندارد" برای دومین سال متوالی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی ، «محمدعلی رستمیان» مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس از آغاز پویش «تهیه لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند تحت پوشش» خبر داد و گفت:  این کمپین برای دومین‌ سال متوالی از فردا سه‌شنبه ۱۲ شهریور تا ۱۰ مهرماه سال جاری برقرار است.

مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه سال گذشته بالغ بر ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تهیه نوشت‌افزار کودکان نیازمند تحت پوشش کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده است، ادامه داد: امسال با همکاری شرکت آسان پرداخت این مهم صورت می‌پذیرد و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم بتوانیم این اقلام را قبل از شروع سال تحصیلی به دست کودکان و نوجوانان نیازمند برسانیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰ هزار دانش‌اموز تحت پوشش بهزیستی هستند، تصریح کرد: این اقلام به تعدادی از نیازمندان پشت‌نوبتی در دهک‌های پایین درآمدی نیز تعلق خواهد گرفت؛ این اقلام در قالب ۴ بسته‌ مختلف در ۲ رده سنی دختران و پسران شامل کوله‌پشتی، دفتر مشق و نقاشی، خودکار، مداد، پرگار و ... بسته‌بندی می‌شود.                                                      

رستمیان در پایان یادآور شد: هموطنان ضمن استفاده از سامانه مشارکت‌های مردمی می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد #۳۰۰*۷۳۳* از طریق تلفن همراه و همچنین از طریق اپلیکیشن‌ آپ با انتخاب گزینه «مشق مهر» کمک‌های خود را به دانش‌آموزان نیازمند در مناطق محروم اهدا کنند.

کد مطلب: 74730
زمان انتشار: چهارشنبه 13 شهریور 1398 - 09:10:52
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-3

دیگر مطالب