به روز شده: 3 ساعت و 32 دقیقه قبل
کد مطلب: 74914
زمان انتشار: دوشنبه 25 شهریور 1398 - 15:05:18

نگین تاجی: هر جا که مردم متضرر شوند دستگاه قضایی در کنار مردم خواهد بود

نگین تاجی: هر جا که مردم متضرر شوند دستگاه قضایی در کنار مردم خواهد بود
قوه قضائیه  - رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد طی بازدید از طرح احداث کارخانه پسماند یاسوج ضمن تاکید بر اینکه هر جایی که مردم متضرر شوند دستگاه قضایی در کنار مردم خواهد بود ، گفت:در همه ی حوزه هایی که سلامت و حقوق عامه ی مردم تضییع شود، دستگاه قضایی ورود خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد ، دکتر حسن نگین تاجی رئیس کل این دادگستری در این جلسه که در منطقه 2 پشته ی دشتروم که با حضور مسئولان اجرایی، خدماتی و شورای شهر یاسوج برگزار شد به موضوع حقوق عامه اشاره کرد و در سخنانی از ورود دادگستری استان در این خصوص اظهار کرد: در همه ی حوزه هایی که سلامت و حقوق عامه ی مردم تضییع شود،دستگاه قضایی ورود خواهد کرد.

نگین تاجی افزود:هر جایی که مردم متضرر شوند دستگاه قضایی در کنار مردم خواهد بود.

رئیس شورای قضایی استان یا اظهار اینکه احداث کارخانه ی پسماند در منطقه 2 پشته ی دشتروم کمک به محیط زیست ، منابع طبیعی و آب خواهد بود ،گفت: تأسیس این کارخانه از ضروریات شهر یاسوج به عنوان مرکز استان است و شایسته است مسئولان استانی در جهت راه اندازی این مهم حمایت های لازم را انجام دهند.

وی در پایان با تاکید بر لزوم همکاری دستگاه های خدمات رسان با شهرداری یاسوج، بیان داشت: برای احداث این کارخانه لازم است عزم و اراده جدی باشد و شهرداری هر دستگاهی را که همکاری لازم را نداشت، معرفی کند.

 در ادامه این جلسه سید عیسی حسنی سرپرست معاونت از پیشگیری از وقوع جرم  دادگستری استان نیز گفت:ادارات ذیربط مؤظفند در مدت 15 روز نسبت به انجام آزمایشات ویژه از منابع پائین دست محل تخلیه ی زباله ی شهر یاسوج اقدام نموده و نتیجه را به این معاونت اعلام نمایند.

حسنی در ادامه ضرورت ساماندهی جمع آوری و بازیافت زباله شهر را یادآور شد و افزود: مدیران کل و ادارات خدمات رسان ،نسبت به ضرورت موضوع توجه نموده و اقدامات حمایتی را در راه اندازی مرکز بازیافت زباله ساماندهی نمایند و در نشستی با حضور نماینده استانداری ، نتیجه را به معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ارسال نمایند.

کلید واژه: قوه قضائیه
کد مطلب: 74914
زمان انتشار: دوشنبه 25 شهریور 1398 - 15:05:18
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-2

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری