به روز شده: 1 ساعت و 39 دقیقه قبل
کد مطلب: 74916
زمان انتشار: دوشنبه 25 شهریور 1398 - 16:04:54

شهریاری: کسب رضایتمندی ارباب رجوع باید سرلوحه فعالیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی باشد

شهریاری: کسب رضایتمندی ارباب رجوع باید سرلوحه فعالیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی باشد
قوه قضائیه  - رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه گفت: هدف از تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی انجام خدمت‌رسانی شایسته به مردم استرئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه گفت: هدف از تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی انجام خدمت‌رسانی شایسته به مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از واحد خبر مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، دکتر شهریاری معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات بعدازظهر یکشنبه بیست و چهارم شهریور در دیدار با مدیران دفاتر جدیدالتاسیس پایتخت مفهوم سه‌جانبه‌ گرایی در ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را منتفع گردیدن مردم، بخش خصوصی و حاکمیت دانست و گفت: معتقدیم حاکمیت باید نقش نظارتی داشته باشد و عاملیت انجام امور را بخش خصوصی عهده‌دار گردد تا مردم از بالاترین سطح کیفی خدمت بهره‌مند شوند.

معاون قوه قضائیه تصریح کرد: تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مشکلات حاکمیت در خصوص کمبود فضای اداری، منابع انسانی و... را بر طرف کرده است لذا باید خدمت مداری در مقام عمل جایگزین حاکمیت مداری شود.

شهریاری با اشاره به الزامات آئین‌نامه‌ای دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به بیان نکاتی در خصوص شیوه خدمت‌رسانی شایسته به مردم در دفتر خدمات الکترونیک قضایی پرداخت و گفت: نوع رفتار با شهروندی که شاید به دلیل برخی مشکلات عصبانی است باید هوشمندانه و در جهت رفع دغدغه‌های وی باشد.

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با توصیه موکد به استفاده از جوانان شایسته در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی خطاب به مدیران دفاتر تازه تاسیس تهران بزرگ افزود: بهره‌گیری از نیروی جوانان توانمند، تحصیلکرده و مومن در کنار آموزش شیوه صحیح رفتار با مردم و کسب رضایتمندی ارباب رجوع باید سرلوحه فعالیت‌ها در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی باشد.

 شهریاری در پایان سخنان خود ضمن تاکید بر حضور تمام وقت مدیران در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی گفت: در بازرسی از دفاتر که امسال بصورت ویژه صورت می‌گیرد بر این مهم نظارت دقیقی به عمل خواهد آمد.

در این دیدار که با حضور اعضای شورای معاونین مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، دکتر شجاعی معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان تهران و دشتی اردکانی رئیس هیئت مدیره کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی برگزار گردید، پیش از سخنان رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، سیدحمید نجم آبادی سرپرست اداره کل خدمات الکترونیک قضایی و معاون امور عمومی و پشتیبانی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با اشاره به نقش کلیدی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در ارائه باکیفیت خدمات مردم محور دستگاه قضایی بر ضرورت حضور جدی مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در دوره های آموزشی که از سوی اداره کل خدمات الکترونیک قضایی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه برگزار می گردد، تاکید کرد.

در پایان تعدادی از مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تازه تاسیس تهران بزرگ نظرات و دغدغه‌های خود را با مدیران ارشد مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه مطرح کردند

کد مطلب: 74916
زمان انتشار: دوشنبه 25 شهریور 1398 - 16:04:54
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری