به روز شده: 13 دقیقه قبل
کد مطلب: 75075
زمان انتشار: سه شنبه 2 مهر 1398 - 11:31:32

جولان باند‌های خلافکار و خشونت‌های خیابانی در لندن

جولان باند‌های خلافکار و خشونت‌های خیابانی در لندن
حقوق بشر  > جهان  - گاردین در گزارشی به موضوع باند‌های خلافکار و جرایم خشونت آمیز در انگلیس و یکی از مناطق پایتخت این کشور پرداخته و می‎گوید نا امنی و شمار جرایم و فروش مواد مخدر در لندن به فور دیده می‌شود.

به گزارش میزان خشونت‌های ناشی از حمل سلاح سرد و چاقوکشی به معضلی جدی در انگلیس و به ویژه در شهر لندن تبدیل شده که با وجود اعتراضات و جان باختن شمار بسیاری از جوانان این کشور هنوز اقدامی جدی برای آن صورت نگرفته است.

 
به گزارش گاردین، منطقه Camden Lock نام یکی از مناطق در شمال شهر لندن است که به محله خلافکاران شهرت دارد. باند خلافکاران در این منطقه ۷۰ نفر عضو دارد که اعضای آن به راحتی مواد مخدر هروئین و کوکائین را در اختیار جوانان قرار می‌دهند.
 

به گفته شهروندان منطقه باند‌های خلافکار چنان در این منطقه رخنه کرده و قدرت یافته‎اند که حتی افسران پلیس هم جرات مقابله با آنان را ندارند.
 
وضعیت بحرانی جرایم سلاح سرد 

منطقه Camden Lock یکی از مناطق بحرانی است که در آن جرایم خشونت آمیز با فروش مواد مخدر و سوء استفاده از نوجوانان در فروش و قاچاق مواد مخدر شکل گرفته است.
 

 
در اوایل همین ماه شهروندان این منطقه شاهد ۳ قتل در ۵ روز بودند که تنها با انگیزه انتقام جویانه رخ داد.

گزارش قتل‌های روی داده در این منطقه درخواست‌ها برای حفاظت بیشتر نیرو‌های پلیس از منطقه و سرمایه گذاری در پروژه‌های حامی جوانان و ایجاد فرصت‌های شغلی را افزایش داده است.
 

نا امنی در منطقه 

با وجود افزایش درخواست‌ها از پلیس لندن، اما به گفته مردم منطقه در واقع هیچ اقدامی از سوی پلیس پایتخت انگلیس صورت نگرفته و منطقه همچنان نا امن است و مردم از بیرون رفتن از خانه‌های خود هراس دارند.
 
آمار جرایم 

در منطقه Camden Lock در ماه‎های منتهی به می ۲۰۱۹ جرایم خشونت آمیز علیه اشخاص ۷۱۴۳ مورد به ثبت رسید که بر اساس آمار‌ها افزایش ۶۰ درصدی داشته است.
 
در ماه ژوئیه ۳۷۹ مورد جرم در نیم مایلی Queen’s Crescent به ثبت رسید. بین ماه اوت ۲۰۱۸ و جولای ۲۰۱۹ بیش از ۴ هزار جرم در اطراف قلمرو QC Blox توسط افسران پلیس به ثبت رسید.
 
 
 
 
در بخش Bedfordshire که به منطقه خلافکاران نزدیک است ۳۴ هزار نفر مواد مخدر کوکائین مصرف می‌کنند که ارزش این مواد سالانه ۵۳.۸ میلیون دلار است.

بر اساس آمار‌ها از ماه مارس ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۹، ۴۳۵۱۶ مورد جرایم ناشی از حمل سلاح سرد در انگلیس و ولز به ثبت رسیده که این میزان از جرایم از ماه مارس ۲۰۱۲ تا مارس ۲۰۱۳ به بالای ۸۰ درصد رسیده است.

به گفته تحلیلگران کاهش نیرو‌های پلیس در انگلیس به ویژه در پایتخت این کشور یکی از عوامل اصلی افزایش باند‌های خلافکار و جرایم خشونت آمیز در خیابان هاست که عمدتاً در اثر ریاضت اقتصادی و کاهش بودجه پلیس رخ داده است.
کلید واژه: انگلیس
کد مطلب: 75075
زمان انتشار: سه شنبه 2 مهر 1398 - 11:31:32
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-3

دیگر مطالب
گفتگو
سازمان هایی نظیر عفو بین الملل ابزاری غیردیپلماتیک برای فشار به کشورها است
دکتر حمیدرضا غلامزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر:
سازمان هایی نظیر عفو بین الملل ابزاری غیردیپلماتیک برای فشار به کشورها است
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
یک وکیل دادگستری مطرح کرد؛
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
سکینه سادات پاد
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد