به روز شده: 9 ساعت و 23 دقیقه قبل
کد مطلب: 75330
زمان انتشار: یکشنبه 14 مهر 1398 - 11:53:58

بیانیه مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک به مناسبت هفته کودک

بیانیه مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک به مناسبت هفته کودک
کودکان  - مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک به مناسبت هفته کودک بیانیه صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، متن بیانیه مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک به این شرح است:

«کرامت و شأن کودکان و حفظ و رعایت حقوق و مصالح عالیه ی آنان همواره مورد توجه همه بزرگسالان به عنوان والدین، معلمان، مدیران و ... بوده و خواهد بود. در کنار این امر آنچه که مهم است ایجاد فضایی برای رشد استعدادهای کودکان با حفظ روحیه ای شاد و سرزنده و عاری از هرگونه دغدغه و نگرانی است. هفته ی ملی کودک زمینه ساز خوبی است برای یادآوری تکالیف و وظایف ما در قبال کودکانمان، آینده سازان ایران اسلامی، از هر شهر و روستایی با هر رنگ و گویشی، سرمایه ای هستند که در کنار حمایت های همیشگی مان نیاز به دیده شدن دارند.
بدیهی است سنگ بنای همه پیشرفت ها و موفقیت های کودکان در خانواده شکل می گیرد. کودک در فضایی سرشار از خوشبختی و محبت و تفاهم رشد و تعالی پیدا می کند و می تواند حقوق خود را شناخته و به حقوق دیگران احترام بگذارد. مرجع ملی کودک ضمن گرامیداشت هفته ملی کودک، امیدوار است در پرتو توجه به حقوق و مصلحت عالیه کودکان، آنان بتوانند در فضایی آکنده از صلح، آرامش و امنیت برای اداره فردای جامعه خدمت به همنوعان را آموزش و فرا بگیرند و آینده ای روشن را تجربه کنند.»

کد مطلب: 75330
زمان انتشار: یکشنبه 14 مهر 1398 - 11:53:58
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب