به روز شده: 1 ساعت و 9 دقیقه قبل
کد مطلب: 76116
زمان انتشار: چهارشنبه 29 آبان 1398 - 12:57:05

نیارکی مطرح کرد: لزوم به کارگیری سیستم‌های مدرن در پیگیری پرونده‌های ثبتی بدون مراجعه مردم

قوه قضائیه  - حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی بر تسریع در ارائه خدمات بهینه و بکار گیری سیستم‌های مدرن در پیگیری پرونده‌های ثبتی بدون مراجعه مردم به این مرکز تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در آیین تکریم و معارفه مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان زنجان که با حضور سعادتیان معاون املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مدیر کل سازمان بازرسی استان و و سردفتران و کارکنان اسناد و املاک استان برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیر کل سابق ثبت اسناد و تبریک انتصاب ناصری آذر خطاب به مدیر کل جدید گفت: امروز شرایط کنونی برای قبول مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک ایثار است، لذا مسئولین بایستی با تلاش شبانه روزی خدمات ارزنده به نظام و مردم شریف ارائه کنند.

وی ادامه داد: در نظام جهان بینی ما هیچ موقع اقدامات خوب تمامی ندارد و راه‌های نرفته زیادی داریم و نکند بعد از سی سال تلاش در نظام افسوس کار‌های نکرده و کم کاری‌های دوره مسئولیت را بخوریم بلکه بایستی با تلاش مضاعف برای تحقق اهداف عالیه نظام و ارائه خدمت در شأن مردم شریف پای کار باشیم.

رییس شورای قضایی استان زنجان با اشاره به اینکه اولویت دوره کنونی قوه قضاییه دوره تحول است که این امر مطالبه رهبری از رییس قوه قضاییه است که همه باید برای اجرای این برنامه تلاش کنند و برای این امر تغییر در برنامه‌ها و استفاده از نگاه‌های حرفه‌ای امری ضروری است.

رییس کل دادگستری استان زنجان خاطر نشان کرد: اولین گام در اجرای برنامه تحول، امر تعامل است، آن هم تعامل سازنده در سطوح مختلف درون سازمانی و برون سازمانی برای رسیدن به سیاست‌ها و اهداف سازمانی.

طبق گزارش میزان، وی بر کمبود‌های سخت افزاری و نرم افزاری در مجموعه ثبت اسناد و املاک استان برای تسریع در ارائه خدمات بهینه و بکار گیری سیستم‌های مدرن در پیگیری پرونده‌های ثبتی بدون مراجعه مردم به این مرکز تأکید کرد و افزود: ایجاد نظام هوشمند برای تحقق اهداف سازمانی امری ضروری است.

گفتنی است: در این مراسم از زحمات جعفرالوندی تقدیر و ناصری آذر به عنوان مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک استان زنجان معرفی شد.

کد مطلب: 76116
زمان انتشار: چهارشنبه 29 آبان 1398 - 12:57:05
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب
گفتگو
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
یک وکیل دادگستری مطرح کرد؛
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
سکینه سادات پاد
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری