به روز شده: 4 ساعت و 38 دقیقه قبل
کد مطلب: 76349
زمان انتشار: چهارشنبه 13 آذر 1398 - 14:48:11

فرمانده کل سپاه: ملت ایران آگاه و هوشیار است و در مقابل دسیسه ها می ایستد

فرمانده کل سپاه: ملت ایران آگاه و هوشیار است و در مقابل دسیسه ها می ایستد
حقوق بشر  > ایران  - فرمانده کل سپاه گفت: به همه دشمنان می‌گویم از خط قرمز‌ها عبور نکنید، قدرت ملت ایران را می‌شناسید و می‌دانید که ملت ایران با دشمنانش چگونه رفتار می‌کند، ذوق‌زده نشوید؛ دیدید که ملت بیدار، آگاه و هشیار است و چگونه خود را از سیاست آمریکا جدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سرلشکر حسین سلامی در اجلاسیه نهایی کنگره ملی بزرگداشت ۹۲ هزار شهید بسیجی گفت: شهیدان ستاره‌های پرفروغی هستند که ما در اختیار داریم و نمونه‌های مسلم استقامت، شرف و فضیلت ملت هستند.

وی افزود: شهیدان ما منابع بی پایان هویت بخش ما هستند و آن‌ها برای ما جاودانگی به ارمغان آوردند و یاد دادند چگونه بر شیاطین بزرگ پیروز شویم و حیات طیبه ارزش‌های اسلام هستند که راز جاودانگی و بقا ملت ما در شهود آنان آشکار است.
 
سردار سلامی ادامه داد: این شهیدان شما بودند که تفکر و حقیقت روح جهاد و شهادت را در پیکر امت اسلام زنده کردند و راهی نورانی برای احیای مجد و عظمت اسلام عزیز در این عالم ساختند.

فرمانده کل سپاه گفت: امروز ملت ایران سال‌هاست که با راهنمایی‌های، ولی امر مسلمین و رهبر بزرگ‌شان با کفار و مستکبران مقابله می کنند آنهایی که می‌خواهند همانند گذشته و قبل از انقلاب اسلامی جهان اسلامی را در اسارت و بردگی خود ببندند و منابع مادی و ثروت‌های معنوی این جهان بزرگ اسلام را غارت و خود به عنوان ارباب حکومت کنند. اما امروز آن رویا دیگر باطل شده است و شهیدان شما آگاهی بخشیده‌اند و راه را نشان داده‌اند.

وی افزود: لبنان امروز سرافراز است و حزب الله به عنوان فخر دنیای عرب و جهان اسلام در مقابل صهیونیست‌ها مسلط، قدرتمند و مقتدر ایستاده است و هر گاه آن‌ها بخواهند حرکتی خصمانه انجام دهند در نطفه آن‌ها را خفه می‌کنند.

سردار سلامی تصریح کرد: امروز سوری‌ها ایستاده‌اند و از حق خود دفاع می‌کنند همچنین عراقی‌ها از هویت دینی و شرف ملی خود در مقابل فتنه‌انگیزی‌های سعودی‌ها و آمریکایی‌ها مقاومت و دفاع می‌کنند و بحرینی‌ها در یک میدان جهاد خواهان آزادی و استقلال خود هستند و یمنی‌ها می‌جنگند و سعودی‌ها را آشفته کردند ایران هم با شکوه و درخشان به پیش می‌رود و جهان اسلام در قوی‌ترین موقعیت خود قرار دارد و این داستان ادامه دارد.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: ملت ایران در هفته‌های گذشته سیلی محکم دیگری را به صورت استکبار نواخت آن گونه که صورتش ۱۸۰ درجه برگشت اینجا ایران سرزمین ده‌ها هزار شهید است که برای دفاع از ارزش‌های اسلامی خود در صحنه‌های جنگ نه هشت سال بلکه چهل سال ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه دشمن در این فتنه اخیر می‌خواست شکست‌های پی در پی خود از ملت ایران را جبران کند، افزود: او در کمین بود و می‌خواست از این حادثه برای خود فرصت بسازد و ملت ایران را تهدید کند و موجودیت او را به خطر اندازد، اما نمی‌دانست ملت ایران هنرمند تغییر تهدیدات به زیباترین فرصت‌ها است.

سردار سلامی تاکید کرد: البته دشمن همیشه در میدان محاسبه غلط می‌اندیشد او فاقد یک عقلانیت راهبردی و دچار زوال عقل سیاسی است و محاسباتش همیشه ناقص است.

فرمانده کل سپاه ادامه داد:، اما همه ملت ایران دانستند وقتی سیاست‌های دشمن به داخل نفوذ می‌کند امنیت جامعه و جان و نوامیس مردم به خطر می‌افتد ملت ایران مفهوم سیاست‌های آمریکا و حمایت او را فهمید، سوختن، آتش زدن، جنایت، قتل و توحش محصول سیاست‌های آمریکایی است.

وی بیان کرد: این یک آگاهی محسوس به ملت ایران بخشید که آمریکا برای همه ملت‌های جهان جز فقر، عقب‌ماندگی و از بین بردن ثروت‌های مادی خواهان چیز دیگری نیست و این سیاست در جهان امروز مرده است.

سردار سلامی تاکید کرد: این ملت‌ها به تدریج آمریکا را منزوی و او را کوچک و به پوسیدگی می‌رسانند و دیگر حنای آمریکا برای ملت‌ها و ایران رنگی ندارد.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: ملت ایران نشان داد چگونه به رهبر خود مومن و به نظام خود وفادار است و دشمن را می‌شناسد این تصویر ملت ایران است که اگر از آسمان به آن نگاه کنید شرف، کرامت، ایستادگی، عظمت و شکوه را از آن می‌بینید.

وی با بیان اینکه به شما ملت بزرگ ایران به عنوان خادم کوچک می‌گویم ما فداییان این ملت هستیم گفت: دشمن می‌خواست حلقه‌های زنجیره استراتژی خود را در جامعه ما کامل کند و انسان‌های غرب‌گرا، تقی‌زاده‌ها و ... هستند که می‌خواهند نقش واسطه‌گری تفکر غرب را در جامعه ما در این فضا برعهده بگیرند و آن‌ها پژواک صدای غرب شده‌اند و با آن در این توطئه خطرناک همراه شدند.

سردار سلامی گفت: به آن‌ها می‌گوییم شما در میان ملت ایران جایگاهی ندارید، شما در مقابل غرب چه کارنامه‌ای دارید کجا از شرف استقلال و آزادی این ملت دفاع کردید که امروز امتداد سیاست‌های دشمن در این سرزمین شده‌اید و فضای زیبای تفکر انقلابی و الهی و ملی ملت مسلمان ایران را آلوده می‌کنید.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: شما فکر می‌کنید که در ذهن و تفکر ملت ایران جایگاهی دارید، آن روزی که ملت ایران به خیابان‌ها آمده‌اند و آن لحظات با شکوه را به نمایش گذاشتند شما در حال انتقال اندیشه‌های دشمن به ذهن جوانان ما بودید.

طبق گزارش میزان، وی افزود: به همه دشمنان می‌گویم دست بردارید، از خط قرمز‌ها عبور نکنید قدرت ملت ایران را می‌شناسید و می‌دانید که ملت ایران با دشمنانش چگونه رفتار می‌کند ذوق‌زده نشوید دیدید که ملت بیدار، آگاه و هشیار است و چگونه خود را از سیاست آمریکا جدا کرد که نشان می‌دهد این ملت چقدر مومن باشکوه آگاه و وفادار است و باید به این ملت احترام گذاشت.

سردار سلامی در پایان گفت: ما با شما هستیم و رودخانه‌های خروشان این ملت در حال حرکت است و ما پیش می‌رویم تا دشمن را در کرانه‌های جوشش انقلابی‌مان محو کنیم. پیشرفت می‌کنیم و به قدرت جهانی تبدیل می‌شویم و همه ایران جهانی را به زودی خواهیم دید.

کد مطلب: 76349
زمان انتشار: چهارشنبه 13 آذر 1398 - 14:48:11
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+2

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد