به روز شده: 35 دقیقه قبل
کد مطلب: 76380
زمان انتشار: شنبه 16 آذر 1398 - 14:06:56

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: دادسرای نظامی ناحیه کاشان افتتاح می‌شود

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: دادسرای نظامی ناحیه کاشان افتتاح می‌شود
قوه قضائیه  - دادسرای نظامی ناحیه کاشان با حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور و جمعی از مسئولان قضایی استان و مدیران اجرایی شهرستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت السلام والمسلمین بهرامی در جمع فرماندهان و مسئولان نظامی و انتظامی شهرستان کاشان، نیروهای مسلح هر کشور را رکن اصلی و اساسی پیشرفت و ارتقای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه اسلامی بر شمرد و اظهار کرد: حفاظت و صیانت از کارکنان نیروهای مسلح که اکثر آنها، انسان‌هایی نجیب و کم توقع و درصدد افزایش امنیت و سرمایه ملی هستند وظیفه مردم و تمامی مسئولان است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تشکیل دادسرای نظامی را لبیک به خواست به‌حق شهروندان کاشانی و تقاضای مسئولان دانست و عنوان کرد: کاهش مشکلات ناشی از رفت و آمد مردم به مرکز استان جهت پیگیری پرونده ها، از دلایل اصلی راه اندازی این دادسرا است

وی همچنین با بیان اینکه راه اندازی دادسرای نظامی کاشان کمک شایانی به نیروهای مسلح در کاهش رفت و آمد و هزینه ها خواهد کرد، افزود: توسعه مجموعه های قضایی در سطح کشور، نشان از نگاه ویژه و عزم راسخ مسئولان دستگاه قضا جهت رفع مشکلات در مدت زمان کوتاه دارد.

حجت السلام والمسلمین بهرامی ادامه داد: رسالت سازمان قضایی نیروهای مسلح طبق اصل ۱۷۲ قانون اساسی، رسیدگی به جرایمی است که امکان دارد در نیروهای مسلح به وقوع بپیوندد.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان اینکه اگر کسی در جامعه اعتراض داشته باشد باید صدای او را شنید، گفت: اما برخی از افراد با عقده و کینه وارد صحنه می شوند و بازیچه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته‌اند و درصدد بحران آفرینی هستند که نیروهای مسلح کشور با قدرت تمام با آنان برخورد می کنند.

این مقام قضایی تأکید کرد: رشد جامعه در گرو آن است که هم انتقادکننده و هم انتقادپذیر باشیم اما باید در برابر شرارت‌ها ایستاد و بین این مسائل تمایز قایل شد.

حجت السلام والمسلمین بهرامی بیان کرد: نیروهای مسلح در زمان جنگ با وجود اینکه در اوج غربت قرار داشتند، قدرت نظامی کشور را در اوج اقتدار قرار دادند و امروز هم می‌توانند با اتحاد، همصدایی و همدلی رویاروی دشمنان ایران اسلامی بایستند.

وی یادآور شد: کار نیروهای مسلح و سازمان قضایی در این میان ایجاد امنیت است، بنابر این باید بدون هیچ گونه حاشیه‌ای یاری‌گر هم باشیم.

 

کد مطلب: 76380
زمان انتشار: شنبه 16 آذر 1398 - 14:06:56
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری