به روز شده: 42 دقیقه قبل
کد مطلب: 76386
زمان انتشار: شنبه 16 آذر 1398 - 14:57:44

صادقی: مرحله چهارم سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان واریز شد

قوه قضائیه  - دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از واریز مرحله چهارم سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان خبر داد.

به گزارش میزان، محمدحسین صادقی با بیان اینکه تسویه بخش دیگری از باقیمانده سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاه امروز (۱۶ آذر) انجام شد، اظهار کرد: با پرداخت این مرحله مطالبات ۲۱۰۰ نفر از مالباختگان پرونده بصورت کامل تسویه شد.

وی یادآور شد: با واریز امروز شنبه، صرفا بخشی از طلب ۵۰۰ نفر از شکات پرونده باقی خواهد ماند که البته در این مرحله به حساب هر کدام از این افراد هم مبلغ یکصد و شصت میلیون ریال واریز شده است.

دادستان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه طی این چهار مرحله تمامی مطالبات ۱۱ هزار و ۲۸۸ نفر از مالباختگان به صورت کامل تسویه شد، عنوان کرد:جمعاً در چهار مرحله پرداختی ۱۲۰ میلیارد تومان به حساب مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان واریز شده است.

صادقی همچنین از تلاش برای تسویه طلب ۵۰۰ نفر شاکی باقیمانده این پرونده خبر داد و گفت: با تلاش مجدانه تسویه مانده طلب بقیه شکات نیز تا حصول نتیجه دنبال خواهد شد.

دادستان کرمانشاه افزود: نیازی به مراجعه مالباختگان به دادسرا نمی‌باشد و واریز به حساب‌های آن‌ها نزد بانک ملی انجام شده است و از طریق دستگاه‌های خودپرداز یا رجوع به شعب بانک ملی سراسر کشور قابل برداشت می‌باشد.

صادقی اضافه کرد: افرادی که مانده طلب آن‌ها تا ۲۶۰ میلیون ریال است و حساب آن‌ها در این مرحله تسویه نشده است و یا افرادی که سپرده آن‌ها بیش از مبلغ تعیین شده مذکور می‌باشد و کمتر از یکصد و شصت میلیون ریال در این مرحله به حساب آن‌ها واریز شده است می‌توانند جهت بررسی موضوع به شعبه نهم اجرای احکام کیفری واقع در کوچه ثبت مراجعه کرده یا مشخصات خود را از طریق سامانه پیغام گیر صوتی (۰۸۳۳۷۲۳۲۲۳۹۲) برای بررسی مجدد اعلام نمایند.

کد مطلب: 76386
زمان انتشار: شنبه 16 آذر 1398 - 14:57:44
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری