به روز شده: 8 ساعت و 9 دقیقه قبل
کد مطلب: 76405
زمان انتشار: یکشنبه 17 آذر 1398 - 11:01:45

ملکشاهی: ۱۹ داوطلب اقلیت‌های دینی در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کردند

ملکشاهی: ۱۹ داوطلب اقلیت‌های دینی در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کردند
اقلیت ها  - معاون سیاسی فرماندار تهران اعلام کرد: طبق آخرین آمار ۱۹ داوطلب از اقلیت‌های دینی به رسمیت شناخته شده در قانون اساسی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، نظام ملکشاهی شب گذشته( شنبه) با حضور در محل ثبت نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری تهران، در جمع خبرنگاران، گفت: در حوزه انتخابیه تهران، تا ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه امروز، ٢ هزار و ٨٤٠ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد، ۱۷ درصد معادل ۴۷۰ نفر خانم و ۸۳ درصد معادل ٢ هزار و ٣٧٢ نفر هم آقا هستند.

وی ادامه داد: در آخرین روز ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای، تا ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه که هنوز تعداد زیادی ثبت نام شان نهایی نشده، ۵۶۰ نفر ثبت نام نهایی کرده‌اند که از این تعداد ۱۷ درصد خانم معادل ۹۵ نفر و ۷۳ درصد معادل، ۴۶۹ نفر نیز آقا هستند.

معاون سیاسی فرماندار تهران با اشاره به آخرین آمار ثبت نام داوطلبان اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: در دومین روز ثبت نام از داوطلبان میان دوره‌ای خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان تهران، ۳۱ نفر تا روز دوم ثبت نام کردند.


وی تصریح کرد: طبق آخرین آمار ۱۹ نفر نیز از اقلیت‌های دینی به رسمیت شناخته شده در قانون اساسی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  از حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام کرده‌اند.

کد مطلب: 76405
زمان انتشار: یکشنبه 17 آذر 1398 - 11:01:45
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب