به روز شده: 7 ساعت و 37 دقیقه قبل
کد مطلب: 77435
زمان انتشار: یکشنبه 10 فروردین 1399 - 20:46:44
در تماس تلفنی آیت الله رئیسی با وزیر کشور و رئیس سازمان صدا وسیما مطرح شد؛

تأکید رئیس قوه قضائیه بر آگاهی بخشی مردم برای مقابله با کرونا و حفظ امنیت شهروندان

تأکید رئیس قوه قضائیه بر آگاهی بخشی مردم برای مقابله با کرونا و حفظ امنیت شهروندان
قوه قضائیه  - آیت الله رییسی عصر امروز طی تماس تلفنی با وزیر کشور و رئیس سازمان صدا وسیما از اقدامات مؤثر این وزارتخانه و صدا وسیما در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تمجید و برحفظ امنیت شهروندان درطول تعطیلات نوروز و شرایط حساس مقابله با ویروس کرونا تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، رئیس قوه قضائیه با توجه به توصیه کارشناسان و مصوبه ستاد مقابله با کرونا و گزارش‌های رسیده اظهار داشت: مدیریت وزارت کشور توانسته است اقدامات موثری را در زمینه اجرای این طرح بعمل آورد.

وی از دست اندرکاران کمیته امنیتی، اجتماعی و سیاسی به جهت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و اجرای مطلوب طرح‌های مقابله با بیماری کویید ۱۹ تقدیر کرد و افزود: امیدوارم با سیاست‌های در پیش گرفته شده و همراهی شهروندان بتوانیم به زودی بر این ویروس وارداتی غلبه کنیم و سلامت را دوباره به جامعه ایران برگردانیم.

 آیت الله رییسی ضمن تأکید برحفظ امنیت شهروندان در طول تعطیلات نوروز و تمجید از تمهیدات اندیشیده شده در شورا‌های تامین استانی، گفت: نظر به گزارش‌های ارائه شده اقدامات خوبی در حوزه تامین امنیت شهروندان انجام شده و باید به دلیل تصمیم‌های اتخاذ شده برای مقابله با جرایم سازمان یافته و تامین امنیت شهروندان در این شرایط خاص در شورا‌های تامین استان‌ها تقدیر کرد.

وی در ادامه در گفتگوی تلفنی با علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما ضمن تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات موثر سازمان صدا و سیما در حوزه اطلاع رسانی، اقناع افکار عمومی در طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی در مورد به حداقل رساندن رفت و آمد‌های غیرضرور و ساخت برنامه‌های کارشناسی در زمینه مقابله با ویروس کرونا، گفت: رسانه‌ها و بالاخص صدا و سیما باید برای مقابله با جنگ روانی دشمن و اقناع افکار عمومی نسبت به حقایق جاری کشور دست برتر را داشته باشند و اجازه ندهند شایعات و اخبار غیرواقعی افکار عمومی را مشوش نماید.

رئیس دستگاه قضا همچنین با تقدیر از موفقیت‌های بزرگ رسانه ملی در تبیین افکار عمومی تصریح کرد: از دست اندرکاران حوزه خبر و خبرنگاران رسانه ملی به واسطه حضور در صحنه‌های مختلف برای آگاهی بخشی حداکثری به مردم تشکر می‌کنم و امیدوارم این عزیزان در انجام رسالت بسیار مهم خود همیشه و همواره موفق باشند.

کد مطلب: 77435
زمان انتشار: یکشنبه 10 فروردین 1399 - 20:46:44
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+4

دیگر مطالب
گفتگو
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
یک وکیل دادگستری مطرح کرد؛
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
سکینه سادات پاد
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری