به روز شده: 9 ساعت و 5 دقیقه قبل
کد مطلب: 77570
زمان انتشار: چهارشنبه 27 فروردین 1399 - 08:38:51

گسترش فعالیت کارگروه‌های پشتیبانی زنان از «مدافعان سلامت»

گسترش فعالیت کارگروه‌های پشتیبانی زنان از «مدافعان سلامت»
زنان  - مجتهدزاده گفت: با ابلاغیه سردار کارگر مبنی بر فعال شدن موزه‌های دفاع مقدس، کارگروه‌های زنان در پشتیبانی از مدافعان سلامت فعالیت‌های خود را گسترش می‌دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، مریم مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس با اشاره به وضعیت امروز کشور و فعالیت گروه‌های مختلف در عرصه امدادرسانی و کمک به مدافعان سلامت و بیماران کرونایی، گفت: بی‌شک این حرکت‌های جهادگرانه برگرفته از دوران دفاع مقدس و استفاده از آن الگویی است که زنان در پشت جبهه فعالیت‌های پشتیبانی انجام می‌دادند و رزمندگان را در خط مقدم یاری می‌رساندند.

وی افزود: قرار است همه کارگروه‌های ما پای کار بیایند و در حال تهیه بسته‌های معیشتی و بهداشتی و تولید ماسک و گان هستند. با ابلاغیه و دستور سردار کارگر مبنی بر فعال شدن همه موزه‌های دفاع مقدس سراسر کشور و تهران در بحث امدادرسانی و تولیدات بهداشتی، شاهد پیشتازی در عرصه سلامت خواهیم بود و کارگروه‌های ما علاوه بر تهران در شهرستان‌ها نیز فعال خواهند شد.

طبق گزارش صدا و سیما، مجتهدزاده در ادامه به فعالیت کارگروه «مادران شهدا» اشاره کرد و گفت: اخیرا در خدمت مادران شهدا در قالب کارگروه «مادران شهدای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» بودیم که جمعی از مادران شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت بسته‌های خوراکی را برای مدافعان سلامت و بیماران آماده کردند. مادرانی که همواره در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها و میادین حضور فعال داشتند و نشان دادند مسئولانه پای کار می‌ایستند. زمانی برای حفظ نظام و نجات کشور و تحقق تمدن نوین اسلامی فرزندان خود را تقدیم کردند و این روز‌ها عشق، عاطفه و محبتی را که دارند به مدافعان سلامت و بیماران هدیه می‌کنند.

کد مطلب: 77570
زمان انتشار: چهارشنبه 27 فروردین 1399 - 08:38:51
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+3

دیگر مطالب