به روز شده: 9 ساعت و 16 دقیقه قبل
کد مطلب: 77683
زمان انتشار: شنبه 6 اردیبهشت 1399 - 14:30:45

خودکفایی ۱۰۳۴ نفر از زنان تحت حمایت در خراسان جنوبی

خودکفایی ۱۰۳۴ نفر از زنان تحت حمایت در خراسان جنوبی
زنان  - 
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی از اجرای ۱۰۳۴ فرصت شغلی در بین مددجویان زن تحت حمایت با اعتبار ۲۸ میلیارد و ۲۹۶ میلیون تومان طی سال گذشته خبر داد.

سیدرضا حسینی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: کمیته امداد در راستای توانمند سازی مددجویان تحت حمایت و علی الخصوص بانوان در جهت ایجاد کسب و کار، کاهش بیکاری، رونق تولید با ارائه تسهیلات اشتغالزایی حمایت می کند.

حسینی با اشاره به اینکه از مجموع ۱۰۳۴ طرح اشتغالزایی اجرا شده در بین مددجویان زن تحت حمایت گفت: از این تعداد ۵۶۸ طرح با اعتبار بیش از ۱۵ میلیارد و ۱۳۴ میلیون تومان در مناطق روستایی و ۴۶۶ طرح با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۶۲۸ میلیون تومان در مناطق شهری اجرا شده است.

وی در ادامه افزود: از مجموع ۱۰۳۴ طرح اجرا شده طی سال گذشته در بین بانوان تحت حمایت  ۳۲۶ طرح در مشاغل خدماتی، ۳۷۱ طرح دام‌پروری، ۱۳۵ طرح صنایع‌دستی و ۵۴ طرح کشاورزی،  ۱۴۸ مورد صنعتی و تولیدی، اجرا شده است.

طبق گزارش کمیته امداد ،معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: آن دسته از بانوان تحت حمایت که فاقد هیچگونه مهارت اشتغال بوده اند، به مراکز فنی و حرفه ای معرفی و مهارت های لازم جهت اجرای طرح اشتغالزائی را فرا گرفته اند.

حسینی افزود: طی سال گذشته ۱۴۳۷ نفر از بانوان تحت حمایت با اعتبار ۶۶ میلیون تومان آموزش های فنی و حرفه ای را فراگرفته و با دریافت تسهیلات از کمیته امداد به توانمند سازی رسیده اند.

کد مطلب: 77683
زمان انتشار: شنبه 6 اردیبهشت 1399 - 14:30:45
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-1

دیگر مطالب