به روز شده: 9 ساعت و 12 دقیقه قبل
کد مطلب: 77885
زمان انتشار: دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 - 09:31:24

قرار گرفتن نام یک زن محجبه ایرانی در لیست چهل استاد برتر جوان دنیا

قرار گرفتن نام یک زن محجبه ایرانی در لیست چهل استاد برتر جوان دنیا
زنان  - نام یکی از اساتید زن محجبه ایرانی که دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف است، در لیست چهل استاد برتر جوان دنیا قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، دکتر مریم کوچکی‌نژاد دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف از میان دوهزار استاد از سراسر جهان، به عنوان یکی از چهل استاد برتر جوان در رشته مدیریت در دنیا معرفی شد.

 بر اساس رده بندی سایت Poets & Quants که از معتبرترین سایت‌های آنلاین رشته مدیریت در دنیا است و اخبار مربوط به مدارس عالی مدیریت Business Schools در دنیا و به خصوص رشته MBA را اطلاع‌رسانی می‌کند، دو دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف، مریم کوچکی‌نژاد و علیرضا احمد سیماب، در بین چهل استاد برتر جوان زیر ۴۰ سال در دنیا در رشته مدیریت انتخاب شده اند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، هر سال یک کمیته از افراد متخصص مسئولیت انتخاب لیست چهل نفر نهایی را برعهده دارد. معیار انتخاب بر اساس مهارت‌های تدریس و کیفیت مقالات تحقیقاتی اساتید است. مطابق آمار وب‌سایت برای رقابت سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۰۰۰ کانداتوری برای ۱۶۰ استاد رشته مدیریت از سراسر دنیا داشته‌اند که از این میان ۴۰ استاد به عنوان لیست نهایی انتخاب شدند.

کد مطلب: 77885
زمان انتشار: دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 - 09:31:24
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+3

دیگر مطالب