به روز شده: 1 ساعت و 52 دقیقه قبل
کد مطلب: 78580
زمان انتشار: شنبه 11 مرداد 1399 - 16:37:42

نماینده مسیحیان: اقلیت‌های دینی همانند دیگر شهروندان ایرانی از حقوق اجتماعی و اقتصادی برخوردارند

نماینده مسیحیان: اقلیت‌های دینی همانند دیگر شهروندان ایرانی از حقوق اجتماعی و اقتصادی برخوردارند
اقلیت ها  - نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران گفت: برخلاف مدعیان دروغین حقوق بشر در دنیا اقلیت‌های دینی بدون هیچ محدودیت و با آزادی کامل زندگی می‌کنند و اگر هم مشکل اقتصادی هست برای همه هست و مختص یک گروه خاص نیست.

آرا شاهوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی، برخلاف فضاسازی رسانه‌ای مدعیان دروغین حقوق بشر، اقلیت‌های دینی در ایران بدون هیچ محدودیت و با آزادی کامل زندگی می‌کنند.

وی افزود: اگر به فرض در کشور مشکل اقتصادی باشد برای همه است و مختص یک گروه خاص محدودیتی وجود ندارد و اقلیت‌های دینی همانند دیگر شهروندان از حقوق اجتماعی و اقتصادی برخوردارند.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: طبیعی است که در هر کشور مشکلاتی وجود داشته باشد و این مشکلات محدود به جمهوری اسلامی ایران نیست و حتی کشورهای جهان اول هم با محدودیت‌ها، مشکلات و معضلاتی مواجه هستند.

شاهوردیان خاطرنشان کرد: مدعیان دروغین حقوق بشر در دنیا با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای که در اختیار دارند سعی در وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها دارند و در مورد اقلیت‌ها در ایران هم اظهارنظرهای خلاف واقعی داشته‌اند.

وی افزود: اقلیت‌های دینی در ایران علاوه بر برخورداری از تمامی حقوق اجتماعی و اقتصادی در کشور در انجام مناسب و مراسم دینی خود کاملا آزاد هستند و از این حیث هیچ گونه محدودیتی ندارند.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در پایان گفت: همانطور که اشاره کردم هیچ مشکل و محدودیتی در رابطه با مسائل اجتماعی، دینی و ... برای اقلیت‌های دینی در ایران وجود ندارد و اگر مشکل اقتصادی هست برای همه هست و نه برای یک گروه و جمعیت خاص.

کد مطلب: 78580
زمان انتشار: شنبه 11 مرداد 1399 - 16:37:42
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-1

دیگر مطالب