X
GO
اخبار
غریب‌آبادی: روایت‌های مستقیم از نقض حقوق بشر آمریکا به تبیین بهتر و بیشتر جنایت‌های حقوق بشری از سوی این کشور کمک می‌کند
میزگرد آمریکا به علاوه ۳ ترور، تحریم و جنایت علیه بشریت امروز شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳، با حضور رئیس ستاد برگزاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و جمعی از اساتید دانشگاه و اتباع ایرانی آزاد شده از زندان‌های آمریکا در ستاد حقوق بشر برگزار شد.
شنبه، 09 تیر 1403 - 11:25
گزارش سازمان ملل از وضعیت غیرانسانی زنان غزه
نهاد زنان سازمان ملل در گزارشی با اشاره به وضعیت فاجعه‌بار زنان غزه تاکید کرد که صدهاهزار تن از این زنان با ناامنی شدید غذایی مواجهند و ۹۹ درصد زنان باردار و مادران شیرده، مراقبت‌های بهداشتی و تغذیه سالم و کافی دریافت نمی‌کنند.
شنبه، 09 تیر 1403 - 10:21
بیش از ۲۷ هزار بمب و موشک آمریکایی در خدمت رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه
در حالی که مقامات آمریکایی جدول زمانی برای ارسال این محموله‌ها اعلام نمی‌کنند، اما با وجود درخواست‌های بین‌المللی برای محدود کردن صادرات تسلیحات به رژیم اسرائیل، هیچ کاهش قابل توجهی در حمایت نظامی آمریکا از متحد دیرینه‌اش وجود نداشته است.
شنبه، 09 تیر 1403 - 09:30
غریب آبادی: مشارکت گسترده مردم در انتخابات پشتوانه بالایی برای رئیس جمهور منتخب در حل مشکلات و ارتقای جایگاه ایران است 
معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر با تاکید بر تاثیر مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد که هر دولتی با هر رویکردی که سر کار می‌آید، باید حمایت از محور مهم مقاومت را در دستورکار سیاست خارجی خود قرار دهد.
جمعه، 08 تیر 1403 - 11:55
موضوع‌های حقوق بشری؛ اولویتی مهم برای دستگاه قضا
بررسی عملکرد دستگاه قضا نشان‌دهنده برجستگی و اهمیت موضوع حقوق بشر برای قوه قضاییه است؛ این رویکرد سازنده و پیگیرانه قوه قضاییه به موضوع حقوق بشر به نتایج و دستاوردهای مهمی در عرصه‌های داخلی و خارجی منجر شده است.
پنجشنبه، 07 تیر 1403 - 13:56
انصاری: کشتار کودکان و زنان بی‌گناه در غزه چهره واقعی حقوق بشر آمریکایی را آشکار کرد
معاون قضایی دیوان عالی کشور گفت: حملات رژیم صهیونیستی به غزه و حمایت های همه جانبه مالی، لجستیکی و نظامی آمریکا از رژیم اشغالگر و در پی آن کشتار زنان و کودکان و هزاران انسان بی گناه، چهره حقیقی حقوق بشر آمریکایی را به جهانیان نشان داد.
پنجشنبه، 07 تیر 1403 - 11:58
نهاد حقوق بشری: صلح مستلزم برچیدن رژیم آپارتاید اسرائیل است
دبیر کل سازمان عفو بین‌الملل با بیان اینکه غرب و آمریکا شریک جنایات اسرائیل علیه مردم غزه هستند، گفت: صلح پایدار مستلزم برچیدن رژیم آپارتاید اسرائیل است.
پنجشنبه، 07 تیر 1403 - 08:32
گوترش: بیش از سه چهارم ساکنان غزه بر اثر حملات رژیم اسرائیل آواره شدند
دبیر کل سازمان ملل متحد گفت تجاوز بی وقفه «اسرائیل» علیه نوار غزه باعث آوارگی سه چهارم ساکنان غزه شده است.
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 20:23
هانی‌زاده: چهره منافقانه‌ سازمان‌های مدعی حقوق بشر در قبال اسرای فلسطینی نمایان شده است
کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: چهره منافقانه‌ سازمان‌های مدعی حقوق بشر در قبال اسرای فلسطینی نمایان شده است؛ زیرا این سازمان‌ها هیچگاه درصدد ارائه یک گزارش دقیقی از وضعیت زندانیان فلسطینی بر نیامده‌اند.
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 17:38
غریب آبادی: با اتکاء به دیپلماسی قضایی حق ضایع شده از هر شهروند ایرانی در سراسر دنیا پیگیری می شود
دبیر ستاد حقوق بشر با اشاره به توجه رئیس دستگاه قضا به دیپلماسی قضایی، در فضای مجازی نوشت: پیگیر هر حق ضایع شده از هر شهروند ایرانی در سراسر دنیا هستیم.
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 14:17
صفحه 9 از 963ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها