X
GO
اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1402
تعداد بازدید خبر : 6097
تاریخ ثبت : ﺳﻪشنبه, 14 شهریور,1402 | 06:20 ب.ظ
تاریخ انتشار : ﺳﻪشنبه, 14 شهریور,1402 | 05:17 ب.ظ
تاریخ آخرین بروزرسانی : ﺳﻪشنبه, 14 شهریور,1402 | 06:21 ب.ظ

مستند بچه دزد؛ نمایشی برای رهایی داریوش

  • مستند بچه دزد؛ نمایشی برای رهایی داریوش
مستند «بچه دزد» از تولیدات جدید مرکز مستند سفیرفیلم و به کارگردانی و تهیه کنندگی علی پورمومن به نمایش درمی‌آید.


به گزارش سایت ستاد حقوق بشر، داریوش حیدری، کودک مظلوم ایرانی است که حدود ۴ سال است توسط دولت دانمارک به دلایل واهی از پدر و مادر خود جدا شده است و تلاش‌های حمیده سلامتی مادر داریوش، برای بازگرداندن فرزندش به ایران تاکنون ناموفق بوده است و به نتیجه مثبتی منجر نشده است.

داستان پر فراز و نشیب داریوش حیدری در ۴ سال اخیر و ماجرای توقیف او توسط دولت دانمارک، در مستند «بچه دزد» روایت شده است و قرار است این مستند روز شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ از ساعت ۱۹ در سالن مهر حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، تقاطع حافظ رونمایی و اکران شود.

در این مراسم علاوه بر نمایش مستند، علی پورمومن کارگردان مستند و حمیده سلامتی مادر داریوش به سخنرانی خواهند پرداخت و به پرسش حضار پاسخ خواهند داد.

طبق گفته عوامل سازنده این مستند، مستند «بچه دزد» تلاشی برای نشان دادن مظلومیت داریوش حیدری و خانواده اوست و امید می‌رود با اکران‌های عمومی این مستند در جشنواره‌های داخلی و خارجی و انتشار در فضای مجازی، جریانی برای رهایی داریوش و بازگشت او به کشور فراهم شود.

حضور علاقمندان و اصحاب رسانه در این مراسم آزاد است و پس از رونمایی این مستند، ارسال آن برای جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی آغاز خواهد شد.

برچسب ها:
ارسال نظر: