X
GO
اخبار
تاریخ انتشار: جمعه 25 اسفند 1402
تعداد بازدید خبر : 146
تاریخ ثبت : جمعه, 25 اسفند,1402 | 03:53 ب.ظ
تاریخ انتشار : جمعه, 25 اسفند,1402 | 03:41 ب.ظ
تاریخ آخرین بروزرسانی : پنجشنبه, 16 فروردین,1403 | 03:04 ب.ظ

بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از نمایشگاه «ایران و یکصد سال چندجانبه‌گرایی» در ژنو

  • بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از نمایشگاه «ایران و یکصد سال چندجانبه‌گرایی» در ژنو

غریب‌آبادی در جریان سفر به ژنو جهت شرکت در نشست شورای حقوق بشر، از نمایشگاه «ایران و یکصد سال چندجانبه‌گرایی» بازدید کرد.
 

به گزارش معاونت امور بین‌الملل قوه قضائیه و ستاد حقوق بشر، کاظم غریب‌آبادی معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر که در راس یک هیئت برای شرکت در پنجاه‌وپنجمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل به ژنو سفر کرده است، از نمایشگاه «ایران و یکصد سال چندجانبه‌گرایی» بازدید کرد.

در این نمایشگاه، با همکاری آرشیو سازمان ملل و وزارت امور خارجه اسناد و تصویری به نمایش درآمده‌اند که نشان‌گر یک سده تلاش ایرانیان برای تحکیم و تقویت چندجانبه‌گرایی است.
نمایشگاه مجازی «ایران و یکصد سال چندجانبه‌گرایی» با هدف نمایش نقش سازنده جمهوری اسلامی ایران در محیط‌های چندجانبه در بیش از صد سال گذشته طراحی و اجرا شده است.

این نمایشگاه با رویکردی تاریخی تلاش کرده در سه بخش تصاویر، اسناد و ویدیوها، تاریخ بیش از صد سال حضور و فعالیت ایران در سازمان‌های بین‌المللی را به نمایش درآورد.

در اسناد به نمایش گذاشته شده که با استقبال جمع زیادی از دیپلمات‌های حاضر در سازمان ملل متحد افتتاح شد، مجموعه‌ای از ۳۰ عکس و سند تاریخی که بیان‌گر قدمت حضور و فعالیت ایران در سازمان‌های چندجانبه است.

این نمایشگاه به مدت ۷ روز از ۱۴ تا ۲۱ اسفند در ساختمان سازمان ملل در ژنو برگزار می‌شود.
 

ارسال نظر: