تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
پلمب مهدهای کودک متخلف به دلیل دریافت شهریه اضافی
یکشنبه 26 آبان 1392 - 12:40:25 |  کودکان

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت:‌ طی چند ماه گذشته تعدادی از مهدهای کودک به دلیل دریافت شهریه اضافی پلمب شده‌اند.
پلمب مهدهای کودک متخلف به دلیل دریافت شهریه اضافی

 

به گزارش فارس، محمد نفریه با اشاره به اینکه روز گذشته نخستین مرحله از اعتبارات توزیع یک وعده غذای گرم در روستامهدها و مهدهای کودک حاشیه‌ای واریز شد، اظهار داشت:‌در این مرحله 4 میلیارد تومان از سوی ستاد به تمامی استان‌ها واریز شد.

وی تصریح کرد:‌سال گذشته اعتبارات توزیع یک وعده غذای گرم حدود 19 میلیارد تومان بود که این رقم امسال به 22 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

نفریه بیان داشت: طی ماه‌های آینده و در فواصل مختلف اعتبارات باقیمانده به استان‌ها واریز خواهد شد به طوری که توزیع یک وعده غذای گرم در روستامهدها از هفته آینده آغاز خواهد شد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: بازرسی و نظارت بر مهدهای کودک امسال از برنامه‌های اصلی بهزیستی محسوب می‌شود به طوری که در چند ماه گذشته و از زمان ابلاغ شهریه‌های جدید، با مهدهای متخلف برخورد شده است.

وی گفت: چندین مهدکودک در استان‌های مختلف به دلیل دریافت شهریه اضافی از خانواده‌ها پلمب شده است، ضمن اینکه خانواده‌ها می‌توانند این گونه گزارشات را به اطلاع بازرسان بهزیستی برسانند و سازمان بهزیستی نیز به شدت با مهدهای متخلف برخورد خواهد کرد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: فارس
چاپ شده در تاریخ جمعه 15 آذر 1398 - 03:51:11 از آدرس: