تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
راه‌اندازی مراکز جدید ارائه خدمات به کودکان کار و خیابانی
یکشنبه 17 آذر 1392 - 11:44:55 |  کودکان

عضو هیئت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور با اشاره به تعامل این مجموعه با سازمان بهزیستی کشور گفت: بنا داریم مراکز جدیدی را جهت ارائه خدمات به کودکان کار و خیابانی راه‌اندازی کنیم.
راه‌اندازی مراکز جدید ارائه خدمات به کودکان کار و خیابانی

به گزارش فارس، محمدرضا کارگری با اشاره به جلسات جامعه خیرین حامی معلولان کشور اظهار داشت: این جلسات با حضور اعضای هیئت مدیره و همچنین نمایندگان سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در این جلسات طرح‌های خوبی به تصویب می‌رسد که از آن جمله می‌توان به بازسازی شیرخوارگاه‌های سطح کشور اشاره کرد.

کارگری بیان داشت: بر اساس مصوبه جامعه خیرین حامی معلولان کشور، نوسازی و بازسازی شیرخوارگاه شبیر در جنوب تهران در دستور کار قرار گرفته است به طوری که مهندسین اجرای این طرح در حال بررسی وضعیت ساختمان هستند.

عضو هیئت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور افزود: یکی دیگر از اقدامات انجام شده از سوی این مجموعه تأمین هزینه‌های مسکن معلولان و مددجویان است که در این بخش نیز با حمایت خیرین اقدامات قابل قبولی صورت گرفته است.

وی در ادامه به راه‌اندازی مراکز جدید ارائه خدمات به کودکان کار و خیابانی اشاره کرد و گفت: با توجه به بروز این آسیب اجتماعی در سطح کشور، خیرین تصمیم گرفتند مراکزی را جهت ارائه خدمات به این قشر از جامعه راه‌اندازی کنند.

کارگری ادامه داد: برنامه‌های خوبی برای این مراکز پیش‌بینی شده است که از ان جمله می‌توان به حرفه‌آموزی، توزیع غذای گرم و ... اشاره کرد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: فارس
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 22 تیر 1399 - 02:32:16 از آدرس: