تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
جوسازی دشمان نظام علیه قوه قضائیه نمی تواند حجم وسیع خدمات این دستگاه را زیر سوال ببرد
سه شنبه 30 آذر 1395 - 17:39:37 |  قوه قضائیه

دبیر ستاد حقوق بشر در جلسه شورای قضایی استان هرمزگان گفت: جوسازی های صورت گرفته علیه قوه قضائیه نمی تواند حجم وسیع خدمات دستگاه قضا را زیر سوال ببرد.
 جوسازی دشمان نظام علیه قوه قضائیه نمی تواند حجم وسیع خدمات این دستگاه را زیر سوال ببرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، دکتر محمد جواد لاریجانی در این نشست که به منظور بررسی مسایل قضایی و بین المللی که دادگستری استان هرمزگان با آن روبرو است تشکیل شده بود، گفت: ما به وجود قضات دانشمند و پر تلاش و مجاهدی که در دستگاه قضا داریم افتخار می کنیم و جوسازی های دشمنان و معاندین خارجی و داخلی نظام و افراد بی بصیرت، علیه قوه قضائیه هرگز نمی تواند حجم وسیع خدمات دستگاه قضا را زیر سوال ببرد.

معاون امور بین الملل قوه قضائیه در ادامه تاکید کرد:  تهاجمات صورت گرفته به قوه قضائیه و نهادهای مهم دیگر مثل سپاه پاسداران همه با یک هدف و از یک اتاق فکر هدایت می شود.

لاریجانی گفت: دشمنان انقلاب، سپاه پاسداران را که  قوای دفاعی کشور است مورد اتهام های تروریستی قرار می دهند  و تحریم می کنند. همان  ها به شکل دیگری قوه قضائیه را به خاطر پافشاری در اجرای احکام قانونی منبعث از شرع  و مبارزه با فساد، تخریب می کنند.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه طرح مسایل حقوق بشری برای کشورهای غربی یک بهانه بیش نیست ،گفت: آنها  با استفاده از عنوان حقوق بشر امنیت ما را هدف گرفته اند و تحت این نام کشورمان را مورد تحریم و تهاجم قرار داده اند.

دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان افزود:  بنابراین با عزم جزم و با توکل به خدای متعال در صحنه های داخلی و خارجی از دستاورد های نظام اسلامی دفاع خواهیم کرد و همه باید برای معرفی چهره تابناک اسلام در بعد نظری و عملی در داخل و خارج تلاش کنیم.

در این جلسه مسائل مختلف قضایی استان هرمزگان  ازجمله مسایل مربوط به دستگیری دزدان دریایی، قاچاق کالا ، واردات و صادرات و موضوعات دیگری  که یکی از طرف های شاکی یا متشاکی آن خارجی هستند به صورت ویژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ دوشنبه 4 تیر 1397 - 00:17:02 از آدرس: