تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
فلاحت پیشه خبر داد: ورود کمیسیون امنیت ملی به پرونده فوت دو دانش آموز یزدی در گرجستان
شنبه 27 مرداد 1397 - 09:00:48 |  حقوق شهروندی

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به «فوت دو دانش آموز یزدی در گرجستان»، گفت: مسئولان مربوطه ضمن حضور در جلسه کمیسیون باید توضیحاتی پیرامون علت وقوع حادثه و اقدامات انجام گرفته پس از حادثه به نمایندگان ارایه کنند.
فلاحت پیشه خبر داد: ورود کمیسیون امنیت ملی به پرونده فوت دو دانش آموز یزدی در گرجستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در مورد حادثه «فوت دو دانش آموز یزدی در کشور گرجستان» که توسط مدرسه فوتبال به این کشور سفر کرده بودند، گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این هفته از مسئولان مربوطه برای ایراد توضیحات لازم دعوت به عمل خواهد آورد.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مسئولان مربوطه ضمن حضور در جلسه کمیسیون باید توضیحاتی پیرامون علت وقوع حادثه و اقدامات انجام گرفته پس از حادثه به نمایندگان ارایه کنند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: هفته گذشته مجلس تعطیل بود و امکان رسیدگی به این موضوع فراهم نبود، اما در هفته جاری به بررسی ابعاد این حادثه خواهیم پرداخت.

طبق گزارش خانه‌ملت، هفته گذشته (نیمه مرداد ماه) دو دانش‌آموزی یزدی که همراه تیم مدرسه فوتبال خود برای یک اردوی تفریحی راهی گرجستان شده بودند به‌طرز مرموزی در تفلیس فوت کردند.

۳۲ بازیکن مدرسه فوتبال آرمان کویر در قالب ۲ گروه ۲۰ و ۱۲ نفری همراه توری گردشگری و به بهانه برگزاری اردو چند روز پیش راهی تفلیس پایتخت گرجستان شدند. در حاشیه این اردو ۲ نوجوان یزدی غرق شدند که موضوع در حال بررسی است.

منبع: میزان


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 09:40:58 از آدرس: