تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خواستار تعقیب تروریست‌ها و آزادی مرزبانان ربوده شده شد
شنبه 28 مهر 1397 - 16:43:53 |  حقوق بشر  > ایران

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در تماس تلفنی با فرمانده ارتش پاکستان، خواستار اقدامات سریع و قاطع برای دستگیری عوامل تروریستی ربایندگان مرزبانان جمهوری اسلامی ایران شد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خواستار تعقیب تروریست‌ها و آزادی مرزبانان ربوده شده شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر بهنقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات­ دفاعی، سردار سرلشکر پاسدار محمد­ باقری در تماس­ تلفنی با ارتشبد قمر­ جاوید باجوا­ فرمانده ارتش پاکستان به مسئله ربایش­ تعدادی از مرزبانان جمهوری اسلامی در­ مرز میرجاوه توسط گروهک تروریستی و انتقال به درون خاک پاکستان اشاره کرد و افزود: بر مبنای توفقات فیمابین نیروهای مسلح دو کشور برای تامین امنیت­ مرزهای مشترک انتظار داریم که نیروهای مسلح پاکستان­ با تمهیدات لازم،­ نسبت به آزادی سازی­ سریعتر سربازان و مرزبانان ربوده شده اهتمام نمایند.
در این مذاکره تلفنی ، ارتشبد باجوا ضمن اظهار تاسف از این حادثه و توضیح اقدامات ارتش پاکستان جهت تعقیب و دستگیری تروریست های مذکور،­ ابراز­ امیدواری کرد که اقدامات نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان به دستگیری هر چه سریعتر تروریست ها و آزادسازی­ مرزبانان ربوده شده منجر شود.
در ادامه سرلشکر باقری برضرورت حضور و استقرار هر چه بیشتر­ نیروهای نظامی و مرزبانی پاکستان در مرزهای مشترک با جمهوری اسلامی ایران برای تحکیم و تثبیت­ امنیت در این مناطق و ممانعت از­ تحرکات اشرار­ و تروریست ها تاکید کرد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ پنجشنبه 27 تیر 1398 - 21:33:39 از آدرس: