تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
اکبرپور خبر داد:راه اندازی نسخه اندروید و ios روی سامانه دستور
شنبه 5 آبان 1397 - 11:28:49 |  قوه قضائیه

مدیرعامل سازمان روزنامه رسمی کشور از راه اندازی نسخه اندروید و ios برای تلفن همراه بر روی سامانه دستور خبر داد.
اکبرپور خبر داد:راه اندازی نسخه اندروید و ios روی سامانه دستور
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، مجید اکبرپور مدیر عامل سازمان روزنامه رسمی کشور از راه اندازی نسخه اندروید و ios برای تلفن همراه بر روی سامانه دستور خبر داد.

وی افزود: کاربران سایت دستور می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن دستور، به خدمات مختلف این سامانه به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند.
 
مدیر عامل سازمان روزنامه رسمی تصریح کرد: سامانه دستور شامل پایگاه ۱۱۲ ساله قوانین، مقررات، آرا و نظریات همچنین اصلاح‌نامه حقوقی می باشد.
 
 گفتنی است، این سامانه امکان انجام کار‌های پژوهشی بر روی موضوعات حقوقی در مجموعه قوانین و مقررات را ممکن می‌سازد و کاربران عادی نیز می‌توانند به سادگی به قوانین موردنظر دستیابی داشته باشند.

سامانه تنقیح قوانین و مقررات حقوقی و کیفری دسترسی ساده به مجموعه‌های تنقیح شده منتشره روزنامه رسمی را با امکانات جستجو و دسترسی ساده فراهم می‌سازد و می‌تواند مورد استفاده قضات، وکلا، پژوهشگران حقوقی و عموم مردم قرار گیرد.

در بخش سامانه مشروح مذاکرات مجلس، دسترسی به مشروح مذاکرات مجلس فراهم شده و کاربران می‌توانند به سادگی به شرح مذاکرات دست یابند.

این سامانه امکان انجام کار‌های پژوهشی بر روی موضوعات حقوقی در مجموعه قوانین و مقررات را ممکن می‌سازد و کاربران عادی نیز می‌توانند به سادگی به قوانین موردنظر دستیابی داشته باشند.

بر اساس گزارش میزان، سامانه تنقیح قوانین و مقررات حقوقی و کیفری دسترسی ساده به مجموعه‌های تنقیح شده منتشره روزنامه رسمی را با امکانات جستجو و دسترسی ساده فراهم می‌سازد و می‌تواند مورد استفاده قضات، وکلا، پژوهشگران حقوقی و عموم مردم قرار گیرد.

در بخش سامانه مشروح مذاکرات مجلس، دسترسی به مشروح مذاکرات مجلس فراهم شده و کاربران می‌توانند به سادگی به شرح مذاکرات دست یابند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ شنبه 23 آذر 1398 - 21:37:59 از آدرس: