تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
سردار شرفی مطرح کرد: خدمت رسانی بی منت به مردم اولویت پلیس
چهارشنبه 26 دی 1397 - 14:37:53 |  حقوق شهروندی

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به کیفی سازی نیروی انسانی با تاکید بر رفتار حرفه‌ای پلیس بر خدمت رسانی بی منت پلیس به مردم تاکید کرد.

به گزارش میزان، سردار "محمد شرفی" در مراسم تجلیل از فعالان پلیس پیشگیری ناجا ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای نظم و امنیت، در آستانه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: پلیس در کنار نیرو‌های مسلح به پشتیبانی ملت تا به امروز توطئه‌های دشمن را خنثی و با توان بالا تحت رهبری فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)، آمادگی لازم برای دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی و تمامیت ارضی کشور را دارد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا، افزود: این پلیس با درک صحیح از شرایط کشور و با وفاداری نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی در پاسداری از این ارزش‌ها کوتاهی نمی‌کند و در اجرای ماموریت تامین نظم و امنیت و آرامش با اقتدار عمل می‌کند.

وی ادامه داد: پلیس پیشگیری با گسترش در ۶ هزار نقطه و حفاظت از ۵ هزار اماکن طبقه بندی شده، همچنین تامین نظم و امنیت خطوط ریلی و هوایی و راهبری موسسات حفاظتی و مراقبتی که وظیفه امنیت مردم پایه را دارند، بیشترین حجم دستگیری با ۸۰ درصد، کشفیات ۵۰ درصد و نیز خدمت رسانی و پاسخگویی و اجرای احکام قضائی در راستای حفاظت از منافع مردم را به عهده دارد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا، با اشاره به اینکه دغدغه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هیئت رئیسه نیروی انتظامی، پاسخگویی حرفه‌ای توام با رافت به مردم است، بیان کرد: کارکنان پلیس پیشگیری با درک درست از ماموریت، رهنمود‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را نقشه راه خود قرار داده و برای خدمت رسانی بی منت تلاش می‌کنند.

سردار شرفی در ادامه به موفقیت‌های پلیس پیشگیری در اجرای مراسم هفته ناجا، اشراف فرماندهی، ماموریت اربعین، نوروز و رفع ۸۰ درصد مشکلات نابسامانی آموزش و عملیات، نظارت و بازرسی و انضباط مالی اشاره و بیان کرد: احراز این موفقیت توسط کارکنان پلیس پیشگیری در سراسر کشور با عملکرد خوب به دست آماده و باعث رضایت هیئت رئیسه نیروی انتظامی شده است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پلیس پیشگیری در سراسر کشور ضمن اجرای دقیق، سریع و بی وقفه ماموریت ها، اجرای سیاست ها، طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها را در دستور کار خود دارد و با برون سپاری برخی از خدمات انتظامی، توسعه امنیت مردم پایه و نیز به کار گیری فناوری و تکنولوژی ها، کیفی سازی نیروی انسانی با تاکید بر رفتار حرفه‌ای و کیفی سازی خدمات تلاش خواهد کرد.

سردار شرفی  رضایت سلسله مراتب فرماندهی خصوصا هئیت رئیسه نیروی انتظامی از عملکرد پلیس پیشگیری را شروع راه برای این پلیس برای سرعت گرفتن در انجام وظیفه دانست و از همکاران در سراسر کشور خواست با تمام توان برای توسعه پلیس تلاش کنند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ جمعه 9 اسفند 1398 - 21:31:22 از آدرس: