تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
برپایی نمایشگاه معاونت فرهنگی قوه قضاییه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن
یکشنبه 21 بهمن 1397 - 10:31:03 |  قوه قضائیه

معاونت فرهنگی قوه قضاییه با برپایی نمایشگاهی از آثار و فعالیت‌های صورت گرفته در سال‌های گذشته در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور می‌یابد.
برپایی نمایشگاه معاونت فرهنگی قوه قضاییه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، معاونت فرهنگی قوه قضاییه با برپایی نمایشگاهی از آثار و فعالیت‌های صورت گرفته در سال‌های گذشته در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور می‌یابد.

در غرفه این معاونت که در مسیر راهپیمایی قرار دارد، مواردی، چون برخورد دستگاه قضایی با مفسدان پرونده‌های کلان اقتصادی، متهمان حقوق‌های نجومی، برهم زنندگان نظم و امنیت همراه با انتشار اسناد و تصاویر و پخش تصاویری از جلسات دادگاه‌های رسیدگی به این پرونده‌ها در معرض بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

همچنین پخش آثار فرهنگی در زمینه ارتقاء و افزایش دانش حقوقی مردم مانند تیزر‌های روایت زندگی، مستند‌ها و کلیپ‌های تولیدی قوه قضاییه و...، نمایش بروشور‌های حقوقی گام به گام، نمایش کتب منتشره معاونت فرهنگی و نمایش طرح‌های گرافیکی از دیگر برنامه‌های غرفه معاونت فرهنگی قوه قضاییه در این مراسم است.

ارائه مشاوره حقوقی و قضایی رایگان توسط قضات دادگستری به راهپیمایان نیز از دیگر برنامه‌های این معاونت در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

لازم به ذکر است غرفه معاونت فرهنگی قوه قضاییه در خیابان آزادی، نبش خیابان استاد معین قرار دارد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ دوشنبه 28 بهمن 1398 - 15:36:00 از آدرس: