تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
بیانیه سازمان روزنامه رسمی کشور به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن
یکشنبه 21 بهمن 1397 - 15:06:22 |  حقوق بشر  > ایران

سازمان روزنامه رسمی کشور به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی سازمان روزنامه رسمی کشور، سازمان روزنامه رسمی کشور به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای منتشر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است: انقلاب اسلامی ایران به عنوان میراث ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) با فراز و فرود‌ها و جانفشانی‌های بسیار هم اکنون به چهل سالگی خود رسیده است.

بحمدالله این انقلاب با مدد و یاری الهی، رهبری فرزانه و مدبرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله العالی)، حمایت و پشتیبانی آحاد مردم و تأسی به مبانی اصیل اسلامی، تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی و با زنده نگه داشتن فریاد بلند استقلال، عدالت خواهی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران قدرتمندانه در حرکت است.

سازمان روزنامه رسمی کشور نیز در فجر فاطمی و لحظات آکنده از شور و نشاط و حماسه که مزین و آراسته به نام حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) است، همصدا با آحاد ملت بزرگ ایران، با اعلام حضور گسترده خانواده بزرگ کشور در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن ماه، بار دیگر در صحنه حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش آفرینی خواهد کرد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ شنبه 10 اسفند 1398 - 16:31:39 از آدرس: