تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
اسماعیلی: رویای دشمنان هیچگاه تعبیر نخواهد شد/شهادت زکریاسندی بر بطلان ادعا‌های حقوق بشری غربی هاست
دوشنبه 22 بهمن 1397 - 14:25:58 |  قوه قضائیه

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: مردم امروز آمده‌اند که اکمال ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفته و ورود به دهه پنجم را قدرشناسی کنند و صلابت و اقتدارشان را به نمایش بگذارند.
اسماعیلی: رویای دشمنان هیچگاه تعبیر نخواهد شد/شهادت زکریاسندی بر بطلان ادعا‌های حقوق بشری غربی هاست

به گزارش میزان، غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران، ظهار کرد: امروز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران به اکمال رسید و انقلاب پایان چهل سالگی خود را جشن می‌گیرد و آغاز ورود به دهه پنجم انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه مردم امروز دو جشن دارند، گفت: مردم کشورمان امروز اکمال ۴۰ سالگی انقلاب و دوران بلوغ، ثبات، پایداری نظام اسلامی و همچنین ورود به دهه پنجم که دهه اقتدار و بی نیازی انقلاب و نظام اسلامی از همه بیگانگان و دشمنان است، را جشن می‌گیرند.

این مقام قضایی در استان تهران اظهار امیدواری کرد: ان شاالله دهه پنجم انقلاب، دهه نابودی ابر قدرت‌ها و دشمنان اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

غلامحسین اسماعیلی اظهار کرد: مردم امروز آمده‌اند که اکمال ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفته و ورود به دهه پنجم را قدرشناسی کنند و صلابت و اقتدارشان را به نمایش بگذارند.

ریئس کل دادگستری استان تهران گفت: دشمنان خواب‌های زیادی دیده بودند که هیچ کدام از خوابهایشان تعبیر نشد و رویایی بود که هیچگاه هم تعبیر نخواهد شد؛ اما مردم ما به اهداف انقلاب اسلامی پایبند هستند و به دیگر اهداف نیز در ادامه مسیر، دسترسی پیدا خواهند کرد.

وی افزود: دشمنان و نظام سلطه در کنار بدخواهی نسبت به انقلاب، نظام و باور‌های دینی و اعتقادی شعار‌های زیبای حقوق بشر را لقلقه زبان می‌کنند؛ اما هیچ‌گاه به این شعار‌ها باور و اعتقادی نداشته‌اند.

اسماعیلی گفت: حقوق بشر از نظر غربی‌ها، وسیله‌ای برای هجمه روانی و تبلیغاتی علیه حکومت‌های مستقل و مردمی است که زیر بار ظلم و ستم نمی‌روند.

وی با اشاره به شهادت زکریای شش ساله در جوار حریم حرم شریف نبوی، گفت: این موضوع هیچگونه عکس العملی را از سوی مدعیان حقوق بشر به همراه نداشت به جهت اینکه آن‌ها حقوق بشر را برای منافع خودشان می‌خواهند، آن‌ها منافع خودشان را در حمایت از رژیم آل سعود می‌بینند تا بتوانند به اصطلاح خودشان این گاو شیرده را بیش از پیش بدوشند و از منافع او به نفع خود استفاده کنند.

اسماعلی افزود: آنجا که منافع مادی آن‌ها در میان باشد هیچگاه منافع بشری و انسانی اهمیت نخواهند داشت و شهادت زکریا، سندی بود بر بطلان ادعا‌های حقوق بشری جهان غرب و مجامع حقوق بشری که البته در کنار صد‌ها دلیل و سندی که تاکنون ارائه شده است.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ جمعه 9 اسفند 1398 - 20:46:56 از آدرس: