تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
دستور دادستان زاهدان در مورد بررسی تخلف احتمالی سازمان نوسازی در ساخت یک مدرسه
سه شنبه 23 بهمن 1397 - 08:19:47 |  قوه قضائیه

پیرو انتشار کلیپی در فضای مجازی در رابطه با افتتاح یک مدرسه در استان سیستان و بلوچستان که در آن فردی مدعی شده که برای ساخت این مدرسه توسط خیرین حدود ۱۳۰ میلیون هزینه شده است؛ اما سازمان نوسازی برای ساخت دیوار در اطراف آن مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون هزینه کرده است، دادستان مرکز این استان با ورود به موضوع دستور پیگیری صادر کرد.

به گزارش میزان، پیرو انتشار کلیپی در فضای مجازی در رابطه با افتتاح یک مدرسه در استان سیستان و بلوچستان که در آن فردی مدعی شده که برای ساخت این مدرسه توسط خیرین حدود ۱۳۰ میلیون هزینه شده است؛ اما سازمان نوسازی برای ساخت دیوار در اطراف آن مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون هزینه کرده است، دادستان مرکز این استان با ورود به موضوع دستور پیگیری صادر کرد.

حجت‎الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان، پیرامون این موضوع اظهار کرد: به محض اطلاع از موضوع طی دستوری از سازمان بازرسی استان خواستیم که موضوع را بررسی کند و در صورتی که تخلف و یا فسادی رخ داده باشد مراتب را جهت پیگیری به دادستانی اعلام کند.

حجت‎الاسلام والمسلمین موحدی راد در پایان خاطرنشان کرد: چنانچه تخلف افراد محرز شود به قید فوریت به پرونده رسیدگی و افراد متخلف تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ شنبه 10 اسفند 1398 - 17:18:27 از آدرس: