تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
آتش «با شکوه‌ترین جشن انقلاب اسلامی» در اردوگاه دشمن
سه شنبه 23 بهمن 1397 - 11:30:43 |  حقوق بشر  > جهان

پیرو حماسه «با شکوه‌ترین جشن انقلاب اسلامی»، اکنون آتش به اردوگاه دشمن افتاده است؛ آتشی که شعله‌های آن طی روز‌های آینده در ورشو پایتخت لهستان که محل کنفرانسی ضدایرانی با تدارک آمریکا است زبانه خواهد کشید.
آتش «با شکوه‌ترین جشن انقلاب اسلامی» در اردوگاه دشمن

به گزارش میزان، دیروز باشکوه‌ترین راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر ایران برگزار شد و مردم ایرن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی خود را به گسترده‌ترین شکل ممکن برگزار کردند.

گواه این امر اذعان رسانه‌های بین‌المللی و عصبانیت همراه با حقد دشمنان مردم ایران بود؛ تا حدی که دونالد ترامپ رئیس رژیم آمریکا عنان از کف داد و نخستین توئیت فارسی خود را پس از مشاهده حماسه‌آفرینی مردم ایران منتشر کرد و در آن توئیت مجددا به مردم و نظام ایران توهین کرد.

دیروز ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، یکبار دیگر شکوه حماسه حضور مردم ایران و تجدید بیعت آن‌ها با آرمان‌های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، چشمان جهانیان را خیره کرد.

باشکوه‌ترین یوم‌الله ۲۲ بهمن
بیست و دوم بهمن را به حق، یوم‌الله نامیده‌اند؛ ایام‌الله بنا به نص صریح قرآن کریم، روز‌هایی است که یک قوم و ملت به سوی روشنایی هدایت می‌شوند و یادآوری آن روز‌ها از ضروریات است. مردم ایران نیز دیروز در تبعیت از رهبر بصیر و فرزانه خود، یوم‌الله دیگری را گرامی داشتند.

این ایام‌الله به تعبیر مقام معظم رهبری، مایه قوام است و دشمن را می‌شکند. دشمنی که با صرف هزینه و وقت بسیار، توطئه‌های رنگارنگ را علیه ملت و نظام ایران طراحی می‌کند، اما به یکباره حضور میلیونی مردم در روزی همچون بیست و دوم بهمن‌ماه تمام رشته‌هایش را پنبه می‌کند.

حضور میلیونی و دشمن‌شکن مردم در اربعین انقلاب
دیروز در اربعین انقلاب، مردم ایران سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی خود را با حضور میلیونی و دشمن‌شکن گرامی داشتند؛ دیروز چشمان سراسر دنیا متوجه مردم ایران بود؛ از یک سو آزادگان و مستضعفین جهان که خود را شریک جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی می‌دانستند و از سویی دیگر دشمنان خناس و خبیثی که طی این چهل سال از هیچ توطئه و حربه‌ای برای زمینگیر کردن انقلاب اسلامی مردم ایران و نظام برآمده از آن دریغ نکردند.

سنگین‌ترین سیلی مردم ایران به سردمداران رژیم آمریکا و گرگ‌های صهیونیست
دشمنان قسم خوره مردم ایران از سردمداران رژیم استکباری آمریکا تا گرگ‌های درنده صهیونیست، سالهاست برای دلسرد کردن مردم ایران از انقلاب اسلامی به حربه‌های مختلف تمسک می‌جویند؛ حمله نظامی، تهاجم فرهنگی، تحریم اقتصادی، اجیر کردن مزدوران داخلی، انتشار اکاذیب دامنه‌دار و اعتماد‌زدا در فضای مجازی و راه انداختن چالش‌های ضداسلامی و ضدعرفی؛ همه و همه توطئه‌هایی است که دشمنان در ۴۰ سال اخیر آزموده‌اند، اما تنها یک عایدی داشتند و آن چشیدن ضرب سیلی مردم ایران و پژواک «شعار مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بوده است. دیروز نیز باشکوه‌ترین ۲۲ بهمن ۴۰ سال اخیر، ضرب سیلی به دشمن را سنگین‌تر کرد و مستضعفین و آزادگان جهان را شادتر نمود.

آتش به اردوگاه دشمن / منتظر ضدایرانی‌ترین مواضع آمریکایی‌ها در ورشو باشید
با حماسه آفرینی دیروز مردم ایران نیز، اکنون آتش به اردوگاه دشمن افتاده است؛ آتشی که شعله‌های آن طی روز‌های آینده در ورشو پایتخت لهستان که محل کنفرانسی ضدایرانی با تدارک آمریکا است زبانه خواهد کشید و احتمالا طی آن کنفرانس مقامات آمریکایی نتوانند عصبانیت خود را از حضور میلیونی مردم ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی پنهان کنند و ضدایرانی‌ترین مواضع سال‌های اخیر خود را با توهین به مردم ایران اتخاذ کنند.

شعار‌هایی که ترجمان حق‌طلبی و استکبارستیزی مردم ایران بود
حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن چهل سال است که با قدرت تداوم دارد و هر سال نیز بر شکوه این راهپیمایی افزوده می‌شود؛ چهل سال است که در بیست و دوم بهمن در سراسر کشور از شرق تا غرب، از شمال تا جنوب، سیل جمعیت راه می‌افتد و در زمستان سرد، روی یخ، زیر بارش برف و باران، شعار‌های واحدی را سر می‌دهند. شعار‌هایی که ترجمان حق طلبی و استکبارستیزی چهل ساله ملت مقاوم ایران است. دیروز نیز بنا به تصریح رسانه‌های داخلی و بین المللی باشکوه‌ترین راهپیمایی ۴۰ سال اخیر توسط مردم ایران در گرامیداشت انقلاب اسلامی برگزار شد.

اذعان رسانه‌های بین‌المللی به حضور میلیونی مردم در جشن چهل سالگی انقلاب
رسانه‌های بین‌المللی در گزارش‌های خود به این موضوع اذعان کردند. الجزیره قطر از حضور میلیونی مردم ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی خبر داد. اسپوتنیک روسیه نوشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن با شرکت میلیون‎ها نفر در سراسر ایران در جریان است.

رسانه آمریکایی آسوشیتدپرس با اشاره به برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تهران و سایر شهر‌های ایران، نوشت: آمریکاستیزی مردم ایران پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران همچنان زنده و پرشور باقی مانده است.

نیویورکر دیگر رسانه آمریکایی نیز با اشاره به برگزاری راهپیمایی گرامیداشت ۲۲ بهمن در سراسر ایران نوشت: مردم ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند. خبرگزاری انگلیسی «رویترز» نیز با پوشش ویژه مراسم باشکوه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد، مشارکت مردم ایران در جشن چهل سالگی انقلاب‌شان بسیار گسترده بود.

شبکه عرب زبان المسیره نیز در رابطه با راهپیمایی ۲۲ بهمن، گزارش داد که خیابان‌های اصلی تهران پایتخت ایران از ساعت‌های اولیه صبح امروز، شاهد حضور جمعیت میلیونی در گرامیداشت سالگرد انقلاب اسلامی بود.

رسانه هندی «یونایتد نیوز آو ایندیا» هم ضمن پوشش خبری راهپیمایی باشکوه مردم ایران در سالروز ۲۲ بهمن، این رویداد مردمی را به صورت خبر فوری در پایگاه خود قرار داد. رسانه چینی شینهوا هم نوشت: ایرانیان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خود را جشن گرفتند.

آن «احمق درجه یک» و «اوباشِ» همراهش کجا هستند؟
با توجه به اذعان رسانه‌های غربی و بین‌المللی به حضور گسترده و میلیونی مردم ایران در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان مردم ایران یعنی سردمداران رژیم آمریکا و اذناب آن‌ها، اکنون در نهایت عصبانیت و حقد به سر می‌برند. «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید تیرماه سال ۹۶ در جمع اوباش گروهک تروریستی منافقین گفته بود، مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب خود را نخواهند دید و ما جشن کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران می‌گیریم! این «احمق درجه یک» امروز باید چشمان خود را خوب باز کند و حضور میلیونی و تماشایی مردم ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را تماشا کند.

مردم ایران بهترین پاسخ را به یاوه‌گویی‌ها و تهدیدات هر روزه سردمداران رژیم آمریکا دادند
بی‌تردید، راهپیمایی میلیونی دیروز مردم ایران در گرامیداشت چهل‌سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، که باشکوه‌ترین راهپیمایی ۴۰ سال اخیر بود و از سوی رسانه‌های بین‌المللی پوشش داده شد، بهترین پاسخ به یاوه‌گویی‌ها و تهدیدات هر روزه سردمداران رژیم آمریکا بود.

کافی است نگاهی گذرا به شبه رسانه‌های دشمن و مواضع سردمداران رژیم آمریکا و اسرائیل بیندازیم؛ ضرب سیلی حضور میلیونی و پرشکوه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشئگی این انسان نمایان درنده خو را پرانده است و آن‌ها را وادار به اتخاذ مجدد مواضع ضدایرانی کرده است.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ دوشنبه 28 بهمن 1398 - 16:36:53 از آدرس: