تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
عضو مجلس خبرگان: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ جامع و معنادار بود
سه شنبه 23 بهمن 1397 - 11:45:10 |  حقوق بشر  > ایران

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن جامع و معنادار بود، گفت: این راهپیمایی، تفسیرکننده نکات مختلفی بود؛ جمعیتی که به میدان آمدند و شعارهایی که مطرح شد، همگی نشان می‌داد مردم همچنان با قوت به انقلاب اسلامی دل‌بسته هستند.

به گزارش میزان، آیت‌الله حسن عالمی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن جامع و معنادار بود، گفت: این راهپیمایی، تفسیرکننده نکات مختلفی بود؛ جمعیتی که به میدان آمدند و شعار‌هایی که مطرح شد، همگی نشان می‌داد مردم همچنان با قوت به انقلاب اسلامی دلبسته هستند.


عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: با وجود مسائلی از جمله گرانی اجناس و بی ثباتی قیمت ارز در چند ماهه اخیر که به دلیل ناپخته عمل کردن برخی مسئولان اقتصادی ایجاد شد، اما مردم آن را پای انقلاب ننوشتند. بلکه به حساب ضعف برخی مسئولان اجرایی و اقتصادی کشور گذاشتند که حقیقت نیز همین است.

آیت الله عالمی تصریح کرد: یکی دیگر از نکات قابل تامل که این راهپیمایی به دست می‌دهد اینکه، مردم خوب می‌فهمند ریشه مشکلات کجاست؟ تقصیر با کیست؟ اگر مردم این را درک نکرده و جابه‌جا تفسیر کرده بودند؛ اینگونه در راهپیمایی شرکت نمی‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نشان می‌دهد؛ آن‌ها به خوبی می‌فهمند که انقلاب به ذات خود مطلوب است و منشا اصلی ضعف‌ها به‌ خاطر بی تدبیری برخی مسئولان است.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: مردم با حضور خود پیام روشن و رسایی به دشمنان این انقلاب خصوصا آمریکا و رژیم صهیونیستی دادند تا آن‌ها بار دیگر ببینند که انقلاب همچنان پشتوانه مردمی خود را داراست و مردم همچنان با همیت و غیرت انقلابی خود به میدان خواهند آمد.

وی با بیان اینکه من تصور می‌کنم این راهپیمایی موجب گشایش‌هایی در آینده خواهد شد، اضافه کرد: مسئولان باید قدر این مردم را دانسته و آنهارا سرمایه اصلی انقلاب بدانند.

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: حضور جوانان و نوجوانان در یوم الله ۲۲ بهمن به افرادی که ادعا می‌کردند نسل سوم و چهارم کشور با انقلاب گسست پیدا کرده و دلبستگی به انقلاب ندارند، نشان داد که ادعایشان کاملا خطا و غلط است.

وی تاکید کرد: جوانان امروز می‌فهمند که عرت، استقلال و نگاه‌شان به آینده چگونه باید ترسیم شود و همه این‌ها را در گرو دوام انقلاب اسلامی و حرکت در خط امام و رهبری تشخیص می‌دهند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ جمعه 9 اسفند 1398 - 22:08:42 از آدرس: