تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
هاشمی: شورای پنجم آماده تعامل با دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد است
سه شنبه 21 اسفند 1397 - 11:21:46 |  حقوق شهروندی

رییس شورای اسلامی شهر تهران با تبریک انتصاب رییس قوه قضاییه گفت: رابطه بین مدیریت شهری و دستگاه قضایی نیز یکی از موضوعات راهبردی است و شورای پنجم به عنوان مرجع سیاستگذار و ناظر عملکرد مدیریت شهری، آمادگی خود را برای تعامل با دستگاه قضایی و ریاست جدید قوه قضاییه در جهت تحقق منویات رهبر انقلاب در بهبود خدمت رسانی، مبارزه با فساد و رانت و افزایش کارآمدی اعلام می‌کند.
هاشمی: شورای پنجم آماده تعامل با دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد است

به گزارش میزان، محسن هاشمی در ابتدای یکصد و سی و دومین جلسه شورا انتصاب آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی را تبریک گفت و جهت تحقق ماموریت‌ها و اهدافی که رهبر معظم انقلاب در حکم انتصاب ایشان تصریح کردند، آرزوی موفقیت کرد.

‫رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دستگاه قضایی  یکی از پرمشغله‌ترین نهاد‌های حکومتی است، تصریح کرد: کاهش این معضل نیاز به اصلاح قوانین، رویه‌ها و عملکرد همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در کشور دارد.

‫وی رابطه بین مدیریت شهری و دستگاه قضایی را یکی از موضوعات راهبردی دانست که می‌تواند در ارتقای خدمت رسانی و رضایت مردم از نظام نقش موثری ایفا کند.

‫به گفته هاشمی، شورای پنجم به عنوان مرجع سیاستگذار و ناظر عملکرد مدیریت شهری، آمادگی خود را برای تعامل با دستگاه قضایی و ریاست جدید قوه قضاییه در جهت تحقق منویات رهبر انقلاب در بهبود خدمت رسانی، مبارزه با فساد و رانت و افزایش کارآمدی اعلام می‌کند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ شنبه 10 اسفند 1398 - 09:58:45 از آدرس: