تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
عمادی: برگزاری اردوی مطالعات نوروزی بر عهده شورای مدرسه و والدین است
چهارشنبه 22 اسفند 1397 - 17:34:09 |  کودکان

سرپرست آموزش متوسطه با اشاره به برگزاری اردوی مطالعات نوروزی در ایام تعطیلات عید توسط برخی مدارس اظهار کرد: مدیریت اوقات فراغت دانش‌آموزان ازجمله اردوی مطالعات نوروزی برعهده شورای مدرسه و والدین است، اما تأکید وزارت، بر کنکور زده نشدن فضای مدارس است.

به گزارش میزان، عبدالرسول عمادی در نشست خبری که در حاشیه گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌ها در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، با اشاره به برگزاری اردوی مطالعات نوروزی در برخی مدارس، اظهار کرد: سیاست‌های آموزش و پرورش تأکید دارد فضای مدارس کنکور زده نشود البته مدیریت اوقات فراغت دانش آموزان برعهده شورای مدرسه و والدین است.

وی افزود: برخی از دبیرستان‌های دوره دوم برای دانش آموزان در ایام تعطیلات نوروزی کلاس‌های آمادگی کنکور برگزار می‌کنند، شرکت در این کلاس‌ها کاملاً داوطلبانه است و حتماً باید در شورای مدرسه این تصمیم گرفته شود که اردوی مطالعاتی در ایام نوروز برگزار شود.

عمادی بابیان اینکه فرصت حضور در طبیعت و استفاده از مواهب خداوندی را از دانش آموزان نگیریم، گفت: مجوز اردوی مطالعات نوروزی را معاونت پرورشی و فرهنگی صادر می‌کند، اما توصیه می‌کنیم فرصت تعطیلات فقط صرف آموزش نشود.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ جمعه 9 اسفند 1398 - 22:13:06 از آدرس: