تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
پرداخت اجاره بهای مسکن بیش از ۱۲۰ خانواده‌ زندانی/ثبت نام ۶۷ دانش آموز ترک تحصیل کرده در مدارس
شنبه 4 خرداد 1398 - 10:08:32 |  قوه قضائیه

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان قم به برخی اقدامات انجام شده توسط این انجمن در راستای حمایت از خانواده زندانیان اشاره کرد و گفت: توزیع بیش از ۲۷۰۰ دست کیف و کفش و لباس، پرداخت‌های بلاعوض از محل کمک خیرین و تهیه وسایل مورد نیاز و ضروری منزل از جمله اقدامات این انجمن است.
پرداخت اجاره بهای مسکن بیش از ۱۲۰ خانواده‌ زندانی/ثبت نام ۶۷ دانش آموز ترک تحصیل کرده در مدارس

به گزارش میزان، سید محمد کاظم میرعظیمی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان قم از اخذ رضایت بیش از ۱۲۰ مورد از شکات به نفع خانواده زندانیان خبر داد.

وی بیان کرد : با توجه به وجود بیش از ۱۰۰۰ خانواده تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان در سال گذشته، ارائه خدمت‌رسانی و حمایت به بهترین شکله ممکن صورت پذیرفته به نحوی که در اجرای اقدامات مددکاری، استان قم الگویی مناسب و پیشرو بوده است.

این مقام مسئول افزود: بیش از ۳۵۰۰ مورد بازدید از منازل این خانواده‌ها و پیگیری اموراتشان، اخذ رضایت بیش از ۱۲۰ مورد از شکات، پرداخت اجاره بهای مسکن بیش از ۱۲۰ مورد از خانواده‌های نیازمند و همچنین تهیه و اجرای ۱۵ واحد مسکونی، ثبت نام بیش از ۶۷ مورد از دانش آموزان ترک تحصیل کرده و پیگیری امورات تحصیلی آنان، توزیع بیش از ۲۷۰۰ دست کیف و کفش و لباس، پرداخت‌های بلاعوض از محل خیرین، تهیه وسایل مورد نیاز و ضروری منزل و... تنها گوشه‌ای از اقداماتی است که توسط مددکاری انجمن در سال گذشته صورت گرفته است.

وی ادامه داد: استقرار واحد مددکاری در سالن ملاقات، بند نسوان و دادسرا گامی موثر در شناخت هرچه بیشتر نیازمندان، درک صحیح از روش‌های پیگیری امورات و حل آن و ... بوده که نتایج و آثار مطلوبی را به همراه داشته است.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ دوشنبه 23 تیر 1399 - 21:45:23 از آدرس: