تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تخت روانچی: سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران شکست خورده است
شنبه 4 خرداد 1398 - 12:08:54 |  حقوق بشر  > جهان

سفیر ایران در سازمان ملل، تصریح کرد: فشار حداکثری ضد ایران، ایالات متحده را در عرصه بین‌المللی منزوی کرده و شکاف بیشتری بین آمریکا و متحدانش ایجاد نموده است. این سیاست باعث خشم و رنجش تمامی آحاد ایرانیان نسبت به ایالات متحده شده است.
تخت روانچی: سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران شکست خورده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، مجید تخت روانچی سفیر ایران در سازمان ملل طی یادداشتی در روز نامه واشنگتن پست، ضمن تشریح موانع گفت‌وگو با آمریکا، گفت: اظهارات ترامپ نشان داد که برای آسیب رساندن به ملت ایران مصمم هستند.

وی با بیان اینکه سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران شکست خورده است، گفت: هیچ یک از خواسته‌های ناعادلانه دولت ترامپ برآورده نشده است و من می‌توانم اطمینان بدهم که سیاست فشار موثر نخواهد بود.

تخت روانچی تصریح کرد: فشار حداکثری ضد ایران، ایالات متحده را در عرصه بین‌المللی منزوی کرده و شکاف بیشتری بین آمریکا و متحدانش ایجاد نموده است. این سیاست باعث خشم و رنجش تمامی آحاد ایرانیان نسبت به ایالات متحده شده است.

سفیر ایران در سازمان ملل خاطرنشان کرد: ایرانیان از زبان تهدید و ارعاب نفرت دارند و همیشه نشان داده اند که احترام را با احترام پاسخ می دهند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.

چاپ شده در تاریخ پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 22:08:05 از آدرس: