تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
واکنش دمشق به ادعای تروریست‎ها درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی
شنبه 4 خرداد 1398 - 12:46:51 |  حقوق بشر  > جهان

یک مقام وزارت خارجه سوریه ادعای تروریست‎ها درباره استفاده ارتش این کشور از سلاح شیمیایی در حومه استان لاذقیه را تکذیب کرد.
واکنش دمشق به ادعای تروریست‎ها درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی

به گزارش میزان یک مقام وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که برخی سایت‌های وابسته به تروریست‌ها اخبار دروغی را درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در شهرک کبانی در حومه لاذقیه منتشر کردند.

به گزارش خبرگزاری سانا، وی می‎گوید که نیرو‌های مسلح و وزارت خارجه سوریه این اخبار را تکذیب کردند؛ کاملا واضح بود که جنجال به وجود آمده و اخبار دروغین درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در حومه لاذقیه مقدمه‌ای برای دروغ‌گویی و دورویی غرب و آغاز تهدید آن‌ها علیه دولت سوریه است، اما این مسائل هرگز موجب متوقف شدن جنگ ارتش علیه تروریسم نمی‌شود.

این مقام وزارت خارجه سوریه در بخش دیگری گفت: سوریه تأکید می‌کند که این کمپین دروغ و نفاق و متهم کردن ارتش سوریه به استفاده از سلاح شیمیایی تنها تلاش یأس‌آوری از سوی برخی کشور‌های غربی و پیرو آمریکا برای کاهش فشار درباره جنایت‌های تروریست‌ها در ادلب و ممانعت از پیشروی ارتش در این مناطق است؛ این جنجال موجب متوقف شدن تلاش‌ها برای جنگ علیه تروریسم نمی‌شود.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ جمعه 9 اسفند 1398 - 20:59:29 از آدرس: