تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
جلوگیری از تعطیلی یک واحد تولیدی /۶۰ نفر مشغول بکار شدند
سه شنبه 21 خرداد 1398 - 08:10:50 |  قوه قضائیه

رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد گفت: با ورود دستگاه قضائی مشکلات و موانع حقوقی و قضائی شرکت فرآوری محصولات کشاورزی نیلی صنعت در عنبرآباد حل و فصل و فاز اول این کارخانه راه اندازی شد.
جلوگیری از تعطیلی یک واحد تولیدی /۶۰ نفر مشغول بکار شدند
به گزارش میزان، ابوذر داوریان به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد در حاشیه بازدید از خط تولید رب گوجه فرنگی این واحد تولیدی اظهار داشت:در شرایط فعلی که اولویت اصلی کشور موضوع اقتصاد است و بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رونق تولید و همچنین تاکیدات آیت الله رئیسی، ریاست قوه قضائیه مبنی بر حمایت حقوقی و قضائی از تولید کنندگان، کارگروه حمایت از اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضائی در دادگستری عنبرآباد تشکیل شده است.
 
این مقام قضائی تصریح کرد:پس از کسب گزارشی مبنی بر اینکه فی مابین سرمایه گذاران و صاحبان شرکت نیلی صنعت با پیمان کاران این پروژه اختلافات حقوقی و قضائی بوجود آمده است بلافاصله به موضوع ورود کردیم و با رایزنی با طرفین، اختلافات حل وفصل و طرفین به تعهدات خود عمل نمودند.

وی افزود:سرانجام با پیگیری‌های بعمل آمده فاز اول این شرکت تولیدی که مربوط به تولید رب گوجه فرنگی است راه اندازی و بالغ بر ۶۰ نفر به طور مستقیم مشغول به کار شده اند و از تعطیلی یک واحد تولیدی جلوگیری بعمل آمد.


داوریان عنوان کرد:سیستم قضائی در چارچوب قوانین و مقررات از فعالیت‌های اقتصادی مشروع حمایت حقوقی و قضائی خواهد کرد و اجازه نخواهیم داد به دلیل مباحث قضائی چرخ تولید در شهرستان متوقف شود، زیرا اقتصاد و رونق تولید از اولویت‌های اصلی کشور است.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1398 - 19:13:27 از آدرس: