تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
وزیر دفاع: رونق تولید، راهبرد برون رفت از تحریم‌ها است
سه شنبه 21 خرداد 1398 - 16:33:10 |  حقوق بشر  > ایران

وزیر دفاع گفت: رونق تولید، راهبرد اساسی و تنها راه برون رفت از چالش‌های موجود و مقابله با تحریم‌های نظام استکباری است.
وزیر دفاع: رونق تولید، راهبرد برون رفت از تحریم‌ها است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از وزارت دفاع، امیر حاتمی به همراه فرمانده نیروی هوایی ارتش از روند فعالیت‌های حوزه هوایی نیرو‌های مسلح در شرکت صنایع هواپیما سازی وزارت دفاع (هسا) اصفهان بازدید و در جریان آخرین اقدامات ساخت و تولید جنگنده بومی کوثر قرار گرفت.
وزیر دفاع با با تأکید بر تحقق شعار سال (رونق تولید) در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح افزود: متخصصین صنایع هوایی وزارت دفاع در ۴۰ سال عمر پربرکت نظام اسلامی با عزم جزم، تلاش خود را در ارتقاء قدرت رزم هوایی به کار گرفتند که نمونه آن ساخت و تولید جنگنده بومی کوثر توسط فرزندان متخصص سازمان صنایع هوایی در سال گذشته بود.
امیر حاتمی پرواز جت جنگنده کوثر در روز ارتش را غرور افرین دانست و گفت: متخصصین صنایع هوایی وزارت دفاع مصمم اند با همکاری نیروی هوایی ارتش در کمترین زمان نسبت به تولید و ساخت تعداد بیشتری از جنگنده کوثر اقدام کنند.
فرمانده نیروی هوائی ارتش افزود: امیدوارم در آینده نزدیک شاهد تحویل گیری سایر فروند‌های جت کوثر و الحاق آن به ناوگان عملیاتی نهاجا باشیم.
امیر بنی طرفی رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع هم گفت: سازمان صنایع هوایی به دنبال انجام راهبرد‌های مشخص متناسب با الگوی مصوب ستاد کل نیرو‌های مسلح در حوزه هواپیما، بالگرد و موتور انواع هواگرد‌ها است تا در استقلال صنعت هوایی کشور گام‌های موثری بردارد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1398 - 17:56:11 از آدرس: