تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
انتقاد پاکستان از تلاش کشورهای غربی برای گسترش اسلام هراسی
چهارشنبه 5 تیر 1398 - 09:08:12 |  حقوق بشر  > جهان

نماینده پاکستان در سازمان ملل ضمن انتقاد از گسترش اسلام هرسی در غرب گفت: باید به سرعت برای مقابله با این بحران اقدام شود.
 انتقاد پاکستان از تلاش کشورهای غربی برای گسترش اسلام هراسی

به گزارش  تسنیم به نقل از ای.آر.وای نیوز، «ملیحه لودی» نماینده پاکستان در سازمان ملل اعلام کرد: مبارزه با اسلام هراسی در دستور کار پاکستان قرار دارد و ما از هر تریبونی تلاش خود را برای مبارزه با این پدیده شوم انجام خواهیم داد.

وی تصریح کرد: عمران خان به صورت مستقیم از نمایندگان پاکستان در مجامع مختلف بین المللی خواسته تا برای مبارزه با اسلام هراسی تلاش خود را گسترش دهند.

نماینده پاکستان در سازمان ملل گفت: ما 6 پیشنهاد مشخص برای مبارزه با گسترش اسلام هراسی در سطح جهانی داریم که آن‌ها را به مسئولین سازمان ملل ارائه کرده‌ایم.

ملیحه لودهی اظهار داشت: متاسفانه زمانی که ما در آن زندگی می‌کنیم با تشدید فعالیت مخالفان اسلام علیه این دین الهی همراه شده و تلاش گسترده‌ای توسط رسانه‌های غربی برای تخریب چهره اسلام صورت می‌گیرد.

وی گفت: اسلام هراسی فقط برای تخریب دیدگاه مردم غرب علیه مسلمانان برنامه‌ریزی شده و باعث به خطر افتادن مناطق مسلمان‌نشین در سراسر جهان می‌شود.

پیش از این نیز نماینده پاکستان در سازمان ملل از کشورهای اسلامی  خواسته بود برای مبارزه با پدیده شوم اسلام هراسی با هم متحد شوند.

کشورهای غربی از طریق رسانه‌های خود تلاش می‌کنند تا چهره زشت و کریهی از اسلام به نمایش بگذارند و باعث نفرت مردم از مسلمانان شوند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.

چاپ شده در تاریخ پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 23:13:10 از آدرس: