تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
اصلانی خبر داد: برگزاری تجمع بزرگ عفاف و حجاب در ۴۰۰ شهر کشور
چهارشنبه 19 تیر 1398 - 14:59:00 |  زنان

تجمع بزرگ حجاب و عفاف با حضور یک میلیون و هفتصد نفر فردا پنجشنبه ۲۰ تیر در ۴۰۰ شهر برگزار می‌شود.
اصلانی خبر داد: برگزاری تجمع بزرگ عفاف و حجاب در ۴۰۰ شهر کشور

به گزارش میزان، «مینو اصلانی» از تجمع بزرگ عفاف و حجاب در سراسر کشور خبر داد و عنوان کرد: تجمع بزرگ حجاب و عفاف در ۴۰۰ شهر فردا پنجشنبه ۲۰ تیر با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

اصلانی افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته بالغ بر یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر با شعار «حجاب حافظ حریم خانواده» در این تجمع حضور خواهند داشت.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور درباره هدف از برگزاری این تجمعات، اظهار کرد: هدف از برگزاری این تجمعات تعمیق گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و نمایش قدرت نرم انقلاب اسلامی است که نشان دهد پایه‌های دینی مردم بسیار قوی و حجاب و عفاف برای آن‌ها اهمیت دارد بنابراین مسئولان باید درباره تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف به وظایف خود عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: ستاد مردمی عفاف و حجاب روز جمعه ۲۱ تیر در نماز جمعه‌های سراسر کشور حضور گسترده خواهند داشت که به قرائت بیانه، درخواست و مطالبات مردمی با یاد شهیدان و بازخوانی وصیت‌نامه آن‌ها و ارائه گزارشی از فعالیت‌های عفاف و حجاب در این مراسم باشکوه عبادی سیاسی خواهند پرداخت.

مسئول بسیج جامعه زنان در پایان افزود: در روز‌های پایانی هفته عفاف و حجاب هستیم و از همه کسانی که در این هفته برای برگزاری ویژه برنامه‌های هفته عفاف و حجاب شرکت داشتند تقدیر و تشکرمی کنم.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ شنبه 18 مرداد 1399 - 16:28:58 از آدرس: