تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
بازدید سرزده دادستان زابل از کمپ ترک اعتیاد نیاتک
شنبه 19 مرداد 1398 - 13:50:57 |  قوه قضائیه

جهانتیغ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل از کمپ ترک اعتیاد نیاتک شهرستان زابل به صورت سرزده بازدید کرد و از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات این مجموعه پرداخت.

به گزارش میزان، ایرج جهانتیغ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل از کمپ ترک اعتیاد نیاتک شهرستان زابل به صورت سرزده بازدید کرد و از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات این مجموعه پرداخت.

 
وی در این بازدید ضمن سرکشی از قسمت‌های مختلف مرکز در بین افراد بستری شده حاضر و از نزدیک با آن‌ها گفتگو کرد.
 
مدعی‌العموم شهرستان زابل بر اجرای برنامه‌های فرهنگی، مذهبی و همچنین تقویت اراده معتادان در بازگشت دوباره به جامعه و عدم استفاده از مواد مخدر تاکید کرد.
 
جهانتیغ فرد گفت: اعتیاد به مواد مخدر نه تنها خانواده‌ها را بلکه جامعه را با مشکلاتی مواجه کرده است که باید به‌صورت جد به امور رسیدگی شود.
 
وی خطاب به بیماران بستری شده در مرکز ترک اعتیاد نیاتک گفت: شما که گرفتار این معضل خطرناک هستید، بیایید با یک عزم، اراده آهنین و همت مضاعف خود را پاک و به آغوش گرم خانواده برگردید و بنده نیز برای سلامتی شما دعا می‌کنم.
 
دادستان عمومی و انقلاب زابل با تحسین این داوطلبان و روی آوردن به کمپ ترک اعتیاد برای پاک شدن از این بلای خانمان‌سوز، افزود: شما عزیزان ثابت کردید برای جبران اشتباهات گذشته خودتان حرکت کرده‌اید که این خود یک جهاد و حرکت عظیم است.
 
وی به مسئولان کمپ‌های ترک اعتیاد قول همکاری و پیگیری مشکلات آن‌ها در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف را داد و از مسئولانی که با این مراکز در ارتباط هستند و به نوعی می‌توانند کمک‌کار آن‌ها باشند خواستار همکاری هرچه بیشتر شد.
 
دادستان زابل در پایان از مسئولین این کمپ ترک اعتیاد رعایت هرچه بیشتر نکات بهداشتی و ایمنی و همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی جهت اشتغال و پیگیری امور فرهنگی را خواستار شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ شنبه 18 مرداد 1399 - 04:46:06 از آدرس: