تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
بازگشت کارخانه تولید آجر به چرخه تولید/ با دستور قضایی کنتور جدید گاز نصب شد
چهارشنبه 23 مرداد 1398 - 11:22:54 |  قوه قضائیه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت با اشاره به حمایت از رونق تولید از حل مشکلات کارخانه تولید آجر صبا و جلوگیری از تعطیلی این کارخانه در این شهرستان خبر داد.
بازگشت کارخانه تولید آجر به چرخه تولید/ با دستور قضایی کنتور جدید گاز نصب شد

به گزارش میزان، علیش پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت با اشاره به حمایت از  رونق تولید از حل مشکلات کارخانه تولید آجر صبا و جلوگیری از تعطیلی این کارخانه در این شهرستان خبر داد.

وی بیان داشت: در راستای رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید و عدم تعطیلی کارخانجات تولیدی و ابلاغ دستورالعمل و بخشنامه‌های مختلف از سوی ریاست قوه قضائیه کارخانه‌ای که بیش از پنجاه نفر در آن مشغول کار بودند و حدود پنج ماه تعطیل شده بود با ورود مدعی العموم و صدور دستورات قضایی لازم فعالیت مجدد خود را شروع کرد.

علیش پور گفت: شرکت گاز با ادعای اینکه کنتور مصرف گاز از سوی مسئولان کارخانه تولید آجر صبا مورد دست کاری قرار گرفته و مبلغ مصرفی آن پایین‌تر از نرم مصرف یک شرکت است، اقدام به جمع آوری انشعاب گاز شرکت کرده بودند و حدود پنج ماه از این موضوع می‌گذشت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت افزود: اختلاف موجود منجر به تعطیلی کارخانه  شده بود و در این مدت نیز حل نشده بود که به محض اطلاع دادستانی از این موضوع، به عنوان مدعی العموم وارد عمل شدیم.

وی اظهار کرد: طی جلسه‌ای که با مسئولان کارخانه و شرکت گاز برگزار شد مقرر گردید با دستور قضایی کنتور جدید نصب و با نظارت لازم کارخانه شروع به فعالیت کند و کارخانه به چرخه تولید برگشت.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ جمعه 9 اسفند 1398 - 01:09:13 از آدرس: