تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
سردار سلیمانی: تحقق فرامین رهبر انقلاب اصلی ترین رسالت بسیج در گام دوم انقلاب است
یکشنبه 3 شهریور 1398 - 14:34:08 |  حقوق بشر  > ایران

رئیس سازمان بسیج کشور گفت: حضور سازمان یافته جوانان و نوجوانان برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری اصلی ترین رسالت بسیج در گام دوم انقلاب اسلامی است.
سردار سلیمانی: تحقق فرامین رهبر انقلاب اصلی ترین رسالت بسیج در گام دوم انقلاب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی امروز یکشنبه در همایش سالانه استادان و نخبگان بسیجی، تحقق فرامین مقام معظم رهبری را اصلی‌ترین رسالت بسیج در گام دوم انقلاب حوزه‌های علمیه دانست و افزود: برای حضور سازمان یافته جوانان و نوجوانان برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب نیازمند کمک استادان حوزه‌های علمیه، علمای بسیجی و روحانیون هستیم.

وی با بیان این که مطالبه گری، پرچم داری و عدالت خواهی در جامعه باید به همت نیرو‌های انقلاب و بسیجی محقق شود افزود: همه ظرفیت‌ها را در این زمینه بسیج مستضعفان برای همه قشر‌های بسیجی آماده می‌کند.

رئیس سازمان بسیج کشور با تاکید بر این که طرح اعتلای پایگاه‌های مقاومت محلی بسیج برادران و خواهران در دستور کار است گفت: این طرح برای دستیابی به منظومه فکری مقام معظم رهبری و نقشه راهی که ایشان ترسیم کرده اند اجرا می‌شود.

سردار سلیمانی گفت: خدمت رسانی، مردم یاری و مردم داری از اهداف سازمان بسیج مستضعفان در بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی افزود: بر همین اساس در سیل اخیر ۱۱ هزارو ۵۰۰ واحد مسکونی با مسئولیت بسیج مستضعفان و با توافق بنیاد مسکن بر عهده این سازمان قرار گرفت که واحد‌های تعمیری تا پایان شهریور امسال و واحد‌های احداثی تا پایان آذر ماه تحویل داده می‌شود.

رئیس سازمان بسیج کشور با اشاره به اینکه ۱۶۰ هزار بسیجی در ۵۴ هزار پایگاه بسیج خواهران و برادران، ۶۰ هزار واحد دانش آموزی و ۱۴۲ هزار واحد سازمانی بسیج در کشور فعال است، گفت: این سازمان ۴۰ هزار طرح محرومیت زدایی را از سال گذشته همزمان با ۴۰ سالگی انقلاب بر عهده گرفته که ۲۰ هزار طرح آن به بهره برداری رسیده است.

همایش سالانه استادان و نخبگان بسیجی حوزه‌های علمیه ۴ استان کشور با حضور ۳۰۰ استاد حوزه علمیه تا فردا در مشهد ادامه دارد.


منبع: میزان


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ سه شنبه 29 بهمن 1398 - 16:00:05 از آدرس: