تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
حجت الاسلام اکبری مطرح کرد: لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مهم قضایی
چهارشنبه 24 مهر 1398 - 16:00:09 |  قوه قضائیه

رییس کل دادگستری استان مازندران در اولین جلسه پرونده‌های مهم استان مازندران که با حضور اعضا برگزارشد، خواستار تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مهم قضایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، حجت‌الاسلام اکبری در اولین جلسه پرونده‌های مهم استان مازندران که با حضور اعضا برگزارشد، خواستار تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مهم قضایی شد و گفت: دستگاه قضایی استان مازندران با همه مقدورات و نیروی انسانی خود در برخورد با مفاسد سریعا و در کمترین وقت ممکن با دقت رسیدگی خواهد کرد و پرونده‌های مهم را در الویت کاری خود قرار خواهد داد.

این مقام قضایی افزود: بر این اساس روسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها باید نسبت به رسیدگی پرونده‌های مهم، سرعت و دقت بیشتری داشته باشند.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان مازندران تصریح کرد: در این راستا رسیدگی و برخورد قاطع با کسانی که اقدام به ناامنی در استان می‌نمایند نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

حجت‌الاسلام اکبری خاطرنشان کرد: با جدیت پیگیر روند رسیدگی به پرونده‌های مهم استان مازندران هستیم.

رییس کل دادگستری مازندران با تاکید بر نقش حساس و والای قضات در رسیدگی به پرونده‌ها گفت: هر فردی در این جایگاه و در این مسئولیت قرار می‌گیرد باید افضل‌ترین و عادل‌ترین باشد و در پرونده‌های مهم باید از قضات دردمند و دغدغه‌مند استفاده شود.

شایان ذکر است در این جلسه دادستان مرکز استان مازندران و سایر اعضا نکات و نقطه نظرات خود را مطرح کردند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ شنبه 21 تیر 1399 - 05:25:55 از آدرس: