تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
حجت الاسلام اکبری خبر داد: ورود دستگاه قضایی برای راه اندازی کارخانه شماره ۱ نساجی قائمشهر
شنبه 18 آبان 1398 - 14:32:10 |  قوه قضائیه

رئیس کل دادگستری استان مازندران در خصوص پیگیری وضعیت کارخانه نساجی شماره ۱ این شهرستان گفت: مقرر شد دستگاه‌ها که قابلیت تعمیر و اورهال دارد، اقدام لازم صورت گیرد و مجددا استفاده و راه اندازی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، حجت الاسلام و المسلمین اکبری، رئیس کل دادگستری استان مازندران در خصوص پیگیری وضعیت کارخانه نساجی شماره ۱ این شهرستان گفت: در راستای تاکید ریاست قوه قضاییه مبنی بر حمایت از واحد‌های تولیدی طی دو مرحله رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائمشهر از کارخانه مزبور بازدید کرده و از نزدیک مشکلات، کمبود‌ها و نواقص موجود در این کارخانه را مورد بررسی قرار دادند.

رئیس کل دادگستری استان مازندران در ادامه اظهار کرد: دو جلسه با حضور نمایندگان دستگاه قضایی این شهرستان و اعضاء شورای تامین حوزه قضایی در راستای ساماندهی وضعیت کارخانه و رفع مشکلات کارگران برگزار شد و طی آن هماهنگی‌های لازم صورت گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری در ادامه بیان کرد: تمامی دستگاه‌های موجود در کارخانه لیست برداری و مقرر شد دستگاه‌ها که قابلیت تعمیر و اورهال دارد، اقدام لازم صورت گیرد و مجددا استفاده و راه اندازی شود و آن بخش که قابل تعمیر و احیاء نیست، تماما در یک انبار جداگانه قرار داده و با انجام مزایده و نظارت دادگستری به فروش برسد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران همچنین اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد دستگاه‌های جدید جایگزین شوند، همچنین به کارگران نساجی هم تذکرات لازم در جهت احیاء نساجی و زنده نگاه داشتن کارخانه و استفاده بهینه و حداکثری داده شد.

وی افزود: این امر بازتاب خوبی درمیان کارگران داشته و امید دوباره در میان کارگران زحمتکش برای احیای دوباره و به اوج رسیدن این کارخانه ایجاد شده که با همت و تلاش همه مدیران این شهرستان و کارگران قابل اجرا است.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری تاکید کرد: انشاءالله با اقدامات صورت گرفته و پیگیری‌های بعدی، امید است کارخانه همانند سال‌های گذشته، مجددا سرپا و فعال شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ سه شنبه 21 مرداد 1399 - 03:55:44 از آدرس: